Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfaklarda estetik ve tasarruf bir arada

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yeni ankastre fırınları ile mutfaklara estetik katmaya, enerji tasarrufunda çıtayı yükseltmeye ve hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Birbirinden şık dokuz ankastre fırınını sunan Profilo Ev Aletleri, tasarım ve donanım konusunda yenilikçi çizgisini koruyor. Yeni Profilo ankastre fırınlar, A sınıfından yüzde 10 veya yüzde 20 daha az olan enerji tüketim değerleri ile dikkat çekiyor. Fırınların tasarımlarında hem konfor, hem estetik düşünülmüş. Fırının düz duvarları kolay temizlik açısından önemli avantajlar sunarken, cam kapaklar mutfakların şıklığını tamamlıyor. Statik elektrikli olmaları, elektroturbo ya da multifonksiyonel özellikleri; dört ile dokuz arasında değişen program seçenekleri ile fırınlar, tam kıvamında pişirme konusunda konfor sağlıyor.

3D SICAK HAVA ÖZELLİÐİ

Profilo ankastre fırınlardaki multifonksiyonel özellik sayesinde farklı ısıtma seçenekleri arasından yemeğe en uygun olanı seçmek mümkün. Elektroturbo özellikli Profilo ankastre fırınlarda ise alt- üst ısıtma, alt ısıtma, fanlı ızgara, büyük ve küçük alanlı ızgara seçenekleri ve 2D hava fonksiyonları yer alıyor. 3D sıcak hava özelliği, fırın içindeki ısıyı özel tasarlanmış hava kanallarıyla eşit olarak dağıtıyor. Böylece pişirme işleminden en iyi sonuç elde ediliyor. Bu özellik sayesinde ayrıca iki ayrı tepside farklı yiyecekler aynı anda ve kokuları birbirine karışmadan pişirilebiliyor. Teleskobik fırın rafları, fırın tepsilerinizi daha rahat yerleştirip – alabilmeniz için iç içe girebilen, ihtiyaca göre uzayıp kısalabilen bir düzenekle ekstra ergonomi sağlıyor. Böylelikle fırındaki yiyeceklere tek elle müdahale edilebiliyor.

Yeni Profilo ankastre fırınların modelleri ve özellikleri şöyle:

PROFİLO FRMA602 ANKASTRE FIRIN

Statik Elektrikli yeni Profilo FRMA602 ankastre fırın, dört farklı pişirme programına sahip. Fırında küçük yüzeyli ızgara, büyük yüzeyli ızgara opsiyonel olarak bulunuyor. Üst ve alt ısıtma fonksiyonuna sahip fırın tel rafı ve düz yan duvarları ile önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor.

PROFİLO FRMA652 ANKASTRE FIRIN

Çelik fırında altı program seçeneği bulunuyor. A-%10 enerji sınıfındaki fırın, düz yan duvarlara, katalitik arka panele, hareketi kolaylaştıran tel raflara sahip.

PROFİLO FRMA652W ANKASTRE FIRIN

A-%10 enerji sınıfındaki beyaz renkte, altı programlı elektroturbo fırın, düz yan duvarlara, katalitik arka panele, hareketi kolaylaştıran tel raflara sahip.

PROFİLO FRMA652S ANKSATRE FIRIN

Elektroturbo fırında altı program seçeneği bulunuyor. A-%10 enerji sınıfındaki fırın, düz yan duvarlara, katalitik arka panele, hareketi kolaylaştıran tel raflara sahip.

PROFİLO FRMA702 ANKASTRE FIRIN

Multifonksiyonel fırın A-%20 enerji sınıfı ile mutfaklarda üst düzeyde tasarruf sağlıyor. Çelik, beş programlı fırın düz yan duvarlara ve hareketi kolaylaştıran tel raflara sahip.

Profilo FRMA702S ankastre fırın

Multifonksiyonel fırın A-%20 enerji sınıfı ile mutfaklarda üst düzeyde tasarruf sağlıyor. Beş programlı fırın düz yan duvarlara ve hareketi kolaylaştıran tel raflara sahip.

PROFİLO FRMA801 ANKASTRE FIRIN

Multifonksiyonel fırın A enerji sınıfı ile A-20% enerji tüketimi sağlıyor. Elektronik saat, manuel hızlı ısıtma fırının zengin donanımı içinde yer alıyor. Arka duvar katalitik temizleme sistemli iki kademeli teleskopik tepsi mekanizması, beş pişirme programı, alt ısıtma, üst/ alt ısıtma, 3D sıcak hava dolaşımı, fanlı ızgara ve opsiyonel olarak bulunan büyük yüzeyli ızgara mutfakta hayatı kolaylaştırıyor. Çocuk emniyet tuşu üst düzeyde güvenlik sağlarken, güçlü fırın içi aydınlatma ve tepsiler için hareketi kolaylaştıran tel raf, fırının mutfakta sunduğu konforu artırıyor.

PROFİLO FRMA902 ANKASTRE FIRIN

Multifonksiyonel fırın, yedi pişirme programına sahip. Dijital saat, gömülebilir düğmeler, bir seviye teleskobik mekanizma, komple cam kapar fırının konfor ve estetik standartlarını yükseltiyor. Fırın A-%10 enerji sınıfı ile üst düzeyde tasarruf sunuyor.

PROFİLO FRMA952 ANKASTRE FIRIN

Multifonksiyonel fırın, dokuz pişirme programına sahip. Dijital saat, gömülebilir düğmeler, iki seviye teleskobik mekanizma, katalitik temizleme sistemi, komple cam kapar fırının konfor ve estetik standartlarını yükseltiyor. Fırın A-%20 enerji sınıfı ile üst düzeyde tasarruf sunuyor.