Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Pakpen

PROJEDE TERCİH EDİLME SEBEBİ

Yenilikçi ve işlevsel tasarımların öncüsü Pakpen, üstün hammadde kalitesinin yanı sıra; teknik anlamda projedeki pencere ve kapı detayları, uygun aksesuar seçimleri ile cephe statik (rüzgar yükü) ve yalıtım hesaplamalarının doğru analizlerinin yapılmış olması ile inşaat projelerinin tercihi haline gelmiştir.

Pakpen Proje Grubu, takibindeki her projeyi ayrı ayrı değerlendirerek, farklı çözüm ve çeşitlilik önerileriyle mimar ve müteahhidin istekleri doğrultusunda gerçekleştirip; fabrikanın üretim gücünü de yanına alarak, kapı-pencere profil seçimleri ve doğru detay çalışmalarına imza atmaktadır.

Pakpen’in böylesine önemli bir projede yer almasının sebebi; yüksek marka değeri ve ürün kalitesiyle yurt içi ve yurt dışında kendini kanıtlamış bir firma olmasıdır.

KULLANILAN ÜRÜNLER

Evlere Değer Katan Çözüm Odaklı Seri ‘Royal’

Mimar ve müteahhitlerin talepleri doğrultusunda yaşam alanlarında saray konforu yaşamak isteyenler için tasarlanan ‘ROYAL SERİ’; kullanım konforu, estetikliği, yüksek ısı ve ses izolasyon değerleri titizlikle düşünülerek üretilmiştir.

Üstün kaliteyi estetik tasarımla birleştiren Royal Seri, yuvarlak hatlarıyla dikkat çekici bir görünüme sahip olmakla birlikte 70 mm genişlik ve 5 odacıklı sistemiyle 4 mm´den 40 mm kalınlığa kadar değişik ölçülerde camlara uygulanabilme imkanı da sağlamaktadır.

Zengin renk alternatifleriyle her zevke hitap eden Royal Seri, sahip olduğu görüntüyü bozmayan yeni tasarım conta sistemi sayesinde evler için maksimum izolasyon sağlarken, üzerinde su ve toz birikmesini engelleyen estetik ve yuvarlak hatlara da sahiptir. Pakpen’in üstün yalıtım özellikleriyle öne çıkan pencere modeli Royal Seri ayrıca 108 mm´lik kasa kanat yüksekliğiyle de hem evlerin daha aydınlık görünmesini hem de dışarıyı doya doya seyretmenin keyfini çıkarmanızı sağlamaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Pakpen’in, daha fazla koruma, ekonomi ve direnç isteyenler için geliştirdiği 5 odacıklı kasa profili ve su yalıtım özelliği olan damlalıklı kanat profil seçeneğine sahip Royal Seri’si estetiği güvenlikle buluşturmaktadır. Projelere özel, RAL standartlarına uygun, Hot-Melt lamine kaplama tekniğiyle üretilen Royal Seri, zengin folyo ve profil renk alternatifleri sayesinde de her zevke uygun çözümler sunmaktadır.