Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sağlıklı Ve Konforlu İklimlendirme Üniteleri

Form VRF Sistemleri San. Tic. A.Ş olarak Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar, otel ve rezidanslar için geliştirilmiş kompakt, ultra ince iç üniteleri (19cm yükseklik) ve 21dB(A)’ya kadar düşük ses seviyeli üniteleriyle otel odaları için ideal çözümler sunuyor. Ayrıca sektördeki en kompakt dış üniteleriyle mimariyi bozmadan yerleşim imkanı sağlıyor.

HER TÜRLÜ MİMARİ ALAN İÇİN ESNEK ÇÖZÜMLER

17 farklı tipte iç ünite, 83 model ile en geniş iç ünite ürün yelpazesine sahip Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar her türlü mimari alan için esnek çözümler sunuyor. Ayrıca çok yüksek enerji verimliliğine sahip bu ürünler, yeşil bina uygulamaları için de ideal. Tropical kompresör ile 50°C dış dizayn sıcaklığı bulunan yerlerde dahi binayı soğutmak mümkün. Merkezi kontrol sistemi ile 128 iç ünite takibi yapılabilirken toplamda 1000 metre bakır borulama ve 90 metre kod farkı uygulama imkanı ile en yüksek binalarda rahatlıkla kullanabilir. Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar, otellerde misafirlerin rahat nefes almasını sağlarken, hizmet kalitesi yüksek konforlu bir tatilin de kapılarını aralıyor.