Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seranit

TERCİH EDİLME SEBEBİ

Türkiye’nin ilk teknik porselen üreten fabrikası olarak 1992 yılında kurulan, kaplama malzemeleri sektöründe iç mekan ve dış cephe uygulamaları için %100 porselen karo üreten Seranit, yenilikçi yaklaşımı, zengin renk, efekt ve ebat seçenekleri ve trend belirleyen tasarımlarıyla mekanlara değer katıyor.

Kurulduğu günden itibaren benimsediği “dünya çapında takdir edilen kalite düzeyini korumak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için rakipleriyle fiyat ile değil kalite ile rekabet etmek” ilkesinden ödün vermeyen Seranit, sahip olduğu modern üretim teknolojileri ile dünya porselen karo üreticileri arasında saygın bir yer edinmiştir.

KULLANILAN ÜRÜNLER

SeraVista

İstenilen boyutta, tek kalıp olarak üretilen ve tek seferde monte edilebilen, standart basamaklardan çok farklı ve dayanıklı olan SeraVista aynı mekan içerisinde yer alan tüm mimari detayları porselen seramik ile çözebilme imkanı sağlıyor. SeraVista eğimli detaylar ile basamak ve süpürgelik vurgusunu ön plana çıkararak, porselen zarafetini mekanların her noktasında istenilen şekilde kullanım imkanı veriyor. Seranit’in porselen karo üretiminde kullandığı ileri teknoloji ile karolar eğilerek basamak, süpürgelik ve köşe kaplamaları olarak mekanların detay ve bitiş çözümlerinde kullanılmak üzere tekrar şekillendiriyor.

SeraVista, dayanıklılığının yanı sıra estetik görüntüsüyle tasarımları zenginleştiriyor; uygulandığı mekanlara porselen karonun zarafetini katıyor. Standart basamaklardan farklı olarak, kıvrımlı detayı ile basamak vurgusunu ön plana çıkarıyor.

İleri teknoloji ile eğilen porselen karolarla SeraVista, ürün kullanımını tek boyutun dışına çıkarıyor. Ayrıca porselen karonun dayanıklılığı, kaymazlığı, düşük su emme oranı ile leke tutmaması ve çok sayıda renk seçeneği de SeraVista’nın diğer avantajları arasında.

Seranit’in yenilikçi yüzünü de öne çıkaran, uygulaması kolay, dayanıklı ve estetik SeraVista merdivenler, yoğun trafikli dış mekanlardan, özel iç mekanlara kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sağlıyor ve uygulandığı mekanlara değer katıyor.