Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Smart Box uygulamaları tek tuşla yapılabilecek

Dünyada çok yaygın olarak kullanılan mobilya, mutfak-banyo tasarım ve imalat programı olan Cabinet Vision programı içinde Smart Box uygulamaları artık tek tuşla yapılacak. Smart Box için Cabinet Vision teknik ekibiyle yapılan ortak çalışma neticesinde Smart Box kütüphane dosyası ile tüm ahşap kesim ölçüleri ve CNC delik koordinatları imalata hazır ve CNC makinalarına gönderilebilir oldu. Cabinet Vision kullanıcısı, kullanacakları Smart Box ürününün sipariş kodlarına da yine bu program içinden rahatça ulaşabilecek. Tasarım aşamasında seçilen Smart Box uygulama türüne göre, ürünün sipariş kodları Cabinet Vision tarafından otomatik listeleniyor.

AÐIR YÜKLERİ SARSMADAN TAŞIYAN STABİLİZASYON SİSTEMİ

Smart Box’ın yenilenen yapısı sayesinde çekmeceler çok daha sessiz çalışıyor, çok daha kolay monte ediliyor. Sarsmayan stabilizasyon sistemiyle, çok daha stabil işliyor. Smart Box çekmeceleri 40 ila 65 kg taşıma kapasitesine sahip olmanın yanı sıra yerinden çıkmasını önleyen sistem sayesinde çok daha güvenli bir kullanım sağlıyor. Yeni Smart Box’ta geliştirilen fren sistemi ile çekmeceler hızla itilse bile çok yavaş kapanıyor. Birçok aksesuar seçeneğiyle düzenli ve verimli çekmece kullanımı sağlıyor. SAMET, Smart Box çekmece sistemleri, Neolift kalkar kapak sistemi, 3D, Samet Lighting, Stamm gibi en yeni ürün gamlarında Türkiye’de ve 90 ülkede etkin kullanım sağlayıp, inovatif faaliyetleriyle global pazarlarda lider olmayı hedefliyor.