Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

The Tower Londra’nın seçkin projesi, Türk yatırımcılarla buluşuyor

The Tower’ın tanıtımı için düzenlenen toplantıya, St. George PLC Genel Müdürü Mark Griffiths, Londra Sotheby’s International Realty Pazarlama Direktörü Russel Taylor, Turkey Sotheby’s International Realty Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Hitay ve Genel Müdür Arman Özver katıldı.

Gayrimenkul sektörüne ilişkin yerel ve uluslararası değerlendirmelerin de yapıldığı toplantıda konuşan St. George PLC Genel Müdürü Mark Griffiths, “Londra’nın her anlamda en prestijli projesi olan The Tower’ı Turkey Sotheby’s International Realty aracığılıyla Türk yatırımcılarıyla buluşturmaktan ötürü çok mutluyuz. St. George olarak Türkiye’deki gayrimenkul sektörünü ve yatırımcı potansiyelini yakından takip ediyoruz. Türk insanı için gayrimenkul yatırımlarının ne denli önemli olduğunun farkındayız. Son yıllarda Türk yatırımcıların yalnız yurt içinde kalmayıp yurt dışına da yatırımlar yaptığını gözlemliyoruz. Konutta konfor, kalite ve rahatlığa önem veren Türk yatırımcısının bu anlamda aradığı her şeyi bulabileceği Londra’nın en seçkin bölgesinde bulunan The Tower’a yoğun ilgi göstereceğine inanıyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

SON TEKNOLOJİ İLE DONATILMIŞ DAİRELER

Thames Nehri’nin kenarında yer alan, 180 metre yüksekliğindeki kule, sakinlerine Londra’nın eşsiz manzarasının keyfini çıkarma fırsatı sunuyor. The Tower, ödüllü iç mimarlar tarafından, tavandan yere üç kat camlı pencereler, gökyüzü bahçeleri, son teknoloji cihazlarla donatılmış mutfak ve banyolar, doğal taş döşemeler ve el yapımı İngiliz doğramaları ile her ihtiyaç düşünülerek tasarlandı. Konforlu soğutmalı yatak odaları ve yaşam alanları, tavan hoparlörleri ve LCD televizyonlar ile saklı bir şekilde yerleştirilmiş tam donanımlı eğlence sistemlerine sahip daireler sakinlerine eksiksiz bir hizmet kalitesi sunuyor. Daire sakinlerine tahsis edilmiş özel görevli, etkinlik biletlerinin temin edilmesi, parti düzenleme gibi bütün sosyal ihtiyaçlara cevap verirken, teknoloji harikası spor salonu, sonsuzluk havuzu, sauna ve buhar odası, özel sağlık kulübünün yanı sıra özel sinema salonu, toplantı salonu, iş salonu, yeraltı otopark hizmetleri de daire sahiplerinin kullanımına sunuluyor.

ÇEVRE DOSTU KULE

Londra’daki en ayrıcalıklı rezidanslardan biri olmanın yanı sıra The Tower, çevre dostu teknolojileri ile de dikkat çekecek. Kulenin Isıtma ve soğutma sistemleri çatıda bulunacak rüzgâr türbini ile sağlanacak. Gelişmiş cam sistemi sayesinde The Tower, karbondioksit emisyonunu yüzde 30 ila 60 arası azaltacak.