Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Thea Ultima ile mekanlarda yeni bir dönem başlıyor

Doğal malzemelerle farklılaşan Ultima, şık ve fonksiyonel yapısıyla dikkat çekerken, modern çizgileri ve keskin hatlarıyla mekanlara yeni bir soluk getiriyor.

DEKORASYON DÜNYASINA CAMIN IŞILTISI YANSIYOR

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO’nun Thea ailesine yepyeni bir seri eklendi. Tarz kazandıran görünümüyle hem kullanıcılar hem de tasarımcılar için prestij göstergesi olmaya aday Ultima, sadelik ve zarafeti 4 farklı renkle taçlandırıyor ve özel cam serisiyle de dekorasyon dünyasında yenilik arayanların kalbini fethediyor.

AHŞABIN YALINLIÐI ULTİMA KONFORU İLE BULUŞUYOR

Anahtar-priz teknolojisinde devrim yaratan tasarımlara öncülük eden VİKO, en son teknoloji ve trendler temel alınarak üretilen Thea Ultima ile konforlu ve dikkat çeken bir tasarımlarına bir yenisini ekliyor. Ahşap serisiyle bambu, venge ve ceviz ağaçlarının gölgesinde toprak kokulu yeşil evlerin ayrıcalığını yaşatan Thea Ultima farklılığı seven kullanıcıları, doğal tasarımla konforlu bir yaşama davet ediyor.