Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tür-Mak Yapı Center’dan ferah ve çarpıcı banyolar

DURAVIT MIRRORWAL SERİSİ

Schultes’in estetik ve minimalizmi bir araya getiren tasarım anlayışı cam, ahşap ve seramiğin sıra dışı kombinasyonuyla birleştiriyor. Keskin hatları ve kare tasarımı ile banyoda çarpıcılığı sağlıyor. En göze çarpan özelliği ise LED aydınlatması ve aynaların arkasına gizlenmiş olan iç hacimli geniş banyo dolapları. Uygulandığı mekana rahatlık sağlarken aynı zamanda boydan boya aynaları sayesinde banyolara geniş ve ferah bir görünüm katıyor. Mirrorwall serisi hem estetiği hem de rahatlığı arayanlar için tasarlanmış bir seri olarak markanın en gözde serilerinden biri…

EMİGRES- OPERA SERİSİ

İspanya menşeli Emigres markası Opera serisi ile göz dolduruyor. 20×60 ebatlarındaki fon ve dekorlarıyla uygulandığı mekanlara estetik katıyor. Bu seri özellikle ıslak zeminlerde kullanılması öneriliyor, dekorlarındaki kabartmalı damask desenleri, hem modern hem de klasik bir havayı uygulanan alanlara yansıtıyor. Serinin, kırmızı, siyah ve beyaz renk çeşitleri bulunmakta uygulandığı alana farklı bir konsept getirerek, parlak ve şeffaf ortamlar sağlıyor.