Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Adlon Residence Evinizin tarzını siz belirleyin

BB Group Homes, Bodrum Tuzla Koyu’nun muhteşem manzarası ve geniş yeşil alanlarıyla insanı huzura davet eden Adlon Residence projesinde konut sakinlerine, evlerini kendi zevklerine göre tasarlama fırsatı sunuyor. Adlon Residence’ın web sayfasındaki “Benim Zevkim” başlığı altında sunulan uygulama sayesinde kullanıcılar, örnek daire üzerinden mutfak dolaplarının, oda kapılarının ve bankoların üzerine tıklayarak beş farklı renk alternatifinden istediklerini seçebiliyor. Yer döşemelerinde her oda için ayrı seramik ve laminant parke seçeneği sunuluyor. Banyo küvetlerine ve dolaplarına ait renkleri de konut sahipleri kendi zevklerine göre belirleyebiliyor. Bu uygulama sayesinde mutfaktan salona, banyodan odalara kadar evin her detayı kişiye özel olarak tasarlanıyor.

Adlon Recidence konforunu tercih edenlere yüzde 25 indirimle yazlık sahibi olma fırsatının yanı sıra, bu yaz tatil yapıp 2013’te ödeme imkânı sağlanıyor. Güvercinlik mevkiine 1,5 km, Boğaziçi köyüne 3 km ve Milas-Bodrum Havaalanı’na 10 km mesafedeki merkezi lokasyonu ile fark yaratan Adlon Residence’da konut sakinlerine lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor. Konforlu bir evin yanı sıra standartları yüksek bir tatilden beklenen her şeyi sunan Adlon Residence, 57 ve 132 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 17 ikiz blokta 204 daire ve 15 müstakil konuttan oluşuyor.

35 HAVUZ VE ADLON SAKİNLERİNE ÖZEL PLAJ…

Müstakil konutların her birinin kendine ait açık havuzunun bulunduğu Adlon Residence’da her bloğun da yine özel havuzu mevcut. Ayrıca ortak kullanımda olan çocuk havuzu, yarı olimpik açık havuz ve kapalı havuzun de yer aldığı projede toplam 35 havuz bulunuyor. Projeye özel sahil ve ulaşım için shuttle hizmeti de mevcut.

EKSİKSİZ SOSYAL YAŞAM ALANLARI VE SPA MERKEZİ

Adlon Residence’ın sosyal alanları içinde; golf sahası, fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, golf, havuz ve yüzme alanları yer alıyor. Özenle tasarlanan Adlon Residence SPA Merkezi’nde; buhar odasından saunaya, masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar çok çeşitli hizmetler bir arada sunuluyor. SPA Merkezi’nin içinde ayrıca ısıtmalı kapalı yüzme havuzu da var. Adlon Residence, concierge hizmetleri arasında; havaalanında karşılanma, shuttle, günlük kişisel alışveriş, kuru temizleme, bagaj taşıma, yol durumunu, adres bilgisi, sinema seansları, restoran rezervasyonu, golf organizasyonu, gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu, veteriner danışmanlığı ve özel şoför hizmeti yer alıyor. BB Group Homes Genel Müdürü Bülent Baylav, “Bodrum’un en güzel mevkilerinden birinde yer alan, doğal taş ve ahşap uyumunun modern tasarım ve mükemmel bir mimariyle yansıtıldığı projemizde, konut sahiplerine dairelerinde kendi zevklerine uygun malzeme ve renk seçme imkânı sunuyoruz” diyor. Baylav, Adlon’un şu an Bodrum’da gerçek anlamdaki tek residence konut projesi olduğunu vurgulayarak, konut sahiplerini rahat ettirmek için her detayı en ince ayrıntısına kadar göz önünde bulundurduklarını da sözlerine ekliyor.