Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyoları yaşam ve keyif alanına dönüştüren tasarımlar

“Mükemmeli arayanlar için…” sloganı ile her yıl en yeni trendlerin, ilham veren tasarımların ve farklı bakış açılarının bir arada sunulduğu Orka Banyo, banyo mobilya tasarımlarında sahip olduğu sayısız seçenek ile geniş ürün çeşitliliğine yenilerini ekleyerek, sektöre sahip çıktığını her sene olduğu gibi bu yıl da ispatladı.

HER YAŞTAN KULLANICIYA HİTAP EDEN ÜRÜNLER

Farklı model, malzeme ve doku seçenekleriyle banyoların havasını değiştiren Orka Banyo, banyo mobilyası ve boy dolaplarının yanı sıra yeni trendler arasında yer alacak depolama alanlarıyla da evlerin değişik bölgelerinde kullanılabilecek tasarımlar sunuyor. Renk ve desen kullanımına koleksiyonunda yer ayıran marka, romantik tarzından yeni sezon da ödün vermiyor ve evlerde feminen izler bırakıyor. Yetişkinlerin yanı sıra çocukların hayal dünyasına destek veren yeni modellere de sahip olan Orka Banyo’nun birbirinden renkli ve farklı tasarımlarıyla banyolar yaşam ve keyif alanlarına dönüşüyor.