Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çebi ürünleri IWF Fuar’ında

ÇEBİ, Ağustos ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia Eyaleti’nin Atlanta kentinde iki yılda bir düzenlenen ve sektörün en büyük fuarlarından biri olan IWF Fuarı’na bu yıl ilk kez katılıyor. Bu nedenle tüm ürün gamını tanıtmak amacıyla oldukça kapsamlı bir katılım gerçekleştirecek olan firma, modern ve klasik yorumlu kulpları, kapı kolları, askılar ve genç odaları için sunduğu yüzlerce alternatifle özgün tasarımlarını Amerikalı kullanıcıların beğenisine sunacak.

ZENGİN ÜRÜN GAMI İLE AMERİKA’DA

ÇEBİ, yıllardır Avrupa ve Orta Doğu’nun çeşitli ülkelerinde katıldığı fuarlarla bir yandan ihracat portföyünü genişletirken, diğer yandan farklı kültürlerden kullanıcılar ile buluşma fırsatı yakalıyor. 41 ülkeye gerçekleştirmekte olduğu ihracat, bu konuda başarılı çalışmalar yaptığının bir göstergesi. Firma, ilk kez katılacak olduğu IWF Fuarı ile özgün ve başarılı tasarımlara sahip zengin ürün gamıyla Amerikan pazarında da aynı başarıyı yakalamayı hedefliyor.