Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Etejerli ve dolap uyumlu lavabolar

Tercihlerinizi banyonuza göre şekillendirme dönemi son buluyor. Artık banyolar, tercihlerinize göre şekilleniyor. Su gibi bulunduğu kabın şeklini alan, mobilyalara uygun formuyla fark yaratan lavabolar; banyonuzda zevkinize ve isteğinize özel birbirinden şık ve zarif tasarımların ustası Creavit’ten ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

FARKLI BEÐENİLERE HİTAP EDEN TASARIMLAR

Birbirinden farklı ölçü ve tasarımda yaklaşık otuz parçadan oluşan etajerli ve dolap uyumlu lavabolar serisi.

İster narin çizgilerle hayat bulmuş geniş kalıpların, ister pratikliğin hazzına varabileceğiniz minimal ve ergonomik çizgilerin keyfini çıkarın; farklı beğenilere hitap eden tasarımlara hayran olacaksınız. Creavit, hepsinde kendi imzasını taşıyan ve banyo mobilyanıza uygunluğu mümkün kılan ürünler sunuyor. Tasarımlarının yanı sıra hassasiyet gösterdiği yegane konu sağlığınız. Sizlerin sağlığını en üst seviyede tutabilecek koşullar sağlayan, hijyeni ve temizliği kesinlikle hayatınızdan eksik etmeyecek bir lüksü yaşama imkânı veriyor.