Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Evlerde saray konforu yaşatan seri

Ses, nem ve ısıya dayanıklılık gibi özellikleriyle dikkat çeken ve Emirgan, Beylerbeyi, Beyoğlu ve Çırağan olmak üzere toplam 4 farklı modelde üretilen İstanbul Serisi ile AGT Door yaşam alanlarınıza fark katmayı sürdürüyor. Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren AGT, evlerde saray konforu yaşatan bir seri ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Altın varak kombinasyonlarıyla dikkat çeken ve Emirgan, Beylerbeyi, Beyoğlu ve Çırağan olmak üzere toplam 4 farklı modelde üretilen İstanbul Serisi, akaju, parlak beyaz ve parlak siyah renkleriyle de her türlü dekorasyon tercihinize uygun çözümler sunuyor.

ASALETİN YENİ ADI: AGT DOOR İSTANBUL SERİSİ

Yüksek teknolojili modern üretim tekniğiyle üretilen İstanbul Serisi mükemellik detaylarda gizlidir felsefesinden yola çıkarak altın varak dokunuşlarıyla süsleniyor ve özel ayarlı, hareketli ve pervazlı kasa sistemiyle farklı kalınlıklardaki duvarlara kolaylıkla uygulanabiliyor. Mükemmel detay çözümleriyle sorunsuz ve kolay montaj özelliği sunan AGT Door İstanbul Serisi aynı zamanda tam camlı, yarım camlı, tek göbek ve çift göbek opsiyonlarıyla da göz dolduruyor.

SIFIR HATALI ÜRETİM

Çizilmelere karşı sağlam yapısıyla dikkat çeken ve yüzeyi kolayca temizlenebilen İstanbul Serisi, hızlı ve sorunsuz üretim teknoloji sayesinde sıfır hatayla üretiliyor. Kusursuz ve mükemmel görünümüyle her türlü dekorasyonla bütünleşebilen İstanbul Serisi renk alternatifleri ve modern çizgileriyle hayal dünyanıza yeni kapılar açıyor.