Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Grohe

KULLANILAN ÜRÜNLER EUPHORIA SERİSİ

GROHE zenginleşen Euphoria serisi ile banyolarda duş keyfine alternatifler sunmaya devam ediyor.

Sade ve ergonomik tasarımı ile öne çıkan GROHE Euphoria serisi, özellikle geniş su akış yüzeyi ile suyun tüm vücudunuza temas etmesini sağlıyor. Euphoria serisinin Mono, Champage, Masaj ve Pure el duşları ve sürgülü üst takımları, su akış seçenekleri ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Euphoria serisi içinde farklı duş başlıkları bulunuyor. 160 mm çapında geniş duş başlığı ve 2 fonksiyonlu duş başlığı ankastre duş ve banyo bataryaları ile kombine ediliyor. Seriye yeni eklenen Rustic tepe duşu, bu ürünlere alternatif olarak daha klasik tarzda banyolar için ürün gamında yerini alıyor.

Seride tek ürünler dışında komple duş sistemi çözümleri de bulunuyor. Termostatik Duş bataryası veya termostatik banyo bataryası ile kombine edilen tepe duşu, el duşu sistemi ile konforlu bir banyo keyfi için gerekli tüm ürünleri birada bulabiliyorsunuz. Termostatik batarya ile su sıcaklığınızı istediğiniz ısıya göre ayarlayabiliyor, duş başlığı ve el duşundan istediğiniz akış türünü seçebiliyorsunuz.

GROHE StarLight® ve GROHE SpeedClean® teknolojileri Euphoria serisinin ilk günkü temizlik ve parlaklığıyla banyolarda ışıldamasını sağlıyor. GROHE DreamSpray® özelliği ise, suyun duş başlıklarında tüm yüzeyden eşit akmasına imkan tanıyor.

GROHE DUŞ SİSTEMLERİ

Sıcak yaz günlerinde suyun rahatlatıcı ve serinletici etkisini GROHE duş sistemleri ile doyasıya yaşabilirsiniz.

Sadeliğin ön plana çıktığı GROHE duş sistemleri, modern yaşamın karmaşasının aksine, kişilerin banyo deneyimini keyfe dönüştürüyor. Suyun doğal akışının örnek alındığı tasarımlar, rahatlatıcı bir banyo keyfi sunuyor. GROHE DreamSpray® teknolojisi, geniş duş başlıklarında dahi suyun tüm yüzeyden eşit akmasını sağlıyor. SpeedClean teknolojisi ile, duş başlıklarındaki su çıkış yüzeyi kolayca temizlenebiliyor. Tüm bu özellikler, duş keyfi bir ritüele dönüşüyor.

Tek fonksiyondan, 4 fonksiyonlu akış sağlayan modellerine kadar GROHE duş sistemleri, her beğeni ve ihtiyaca göre seçenekler sunuyor. GROHE ürün gamında bulunan el duşu, tepe duşu ya da yan duş alternatifleri ile sonsuz seçenekte duş sistemi oluşturulabiliyor. Sınırsız seçenek özgürlüğü, evinizde kolayca bir SPA mekanı yaratmanıza, istediğiniz özelliklere sahip masaj sistemi oluşturmanıza imkan veriyor.

GROHE StarLight® ve GROHE SpeedClean® özellikleri GROHE duş sistemlerinin ilk günkü temizlik ve parlaklıklarıyla banyolarda ışıldamasını sağlıyor. Ayrıca daha az su, mükemmel akışı sunan GROHE EcoJoy™ özelliği ürünün performans düzeyini düşürmeden ve tasarımını etkilemeden su akışının sınırlandırılmasını ve su tüketiminin azaltılmasını sağlıyor.

GROHE GÖMME REZERVUAR TEKNOLOJİSİ

Grohe tasarım ve teknoloji merkezinin tüm dünyadaki kullanıcılarına sunduğu eşsiz bir ürün grubu…

Sadece Grohe gömme rezervuarlarına özgü bir özellik olan Start/Stop sistemi (Su tasarrufu sağlama) ve doldurma grubu içindeki filtre/ses izolatörü (sessiz çalışma) özellikleri, firmanın teknoloji tasarımı konusundaki farklılığını ortaya koyuyor.

Su ve enerji tasarrufu, işlevsellik ve sessizlik sunmak için tasarlanan gömme rezervuar ürün grubu, Star-Stop sistemi sayesinde su ve enerji tasarrufu; basit, rahat kullanımı, kötü kullanıma karşı korumalı ve uzun ömürlü oluşuyla işlevsellik ve GPS giydirme gövdesi sayesinde sessizlik sağlıyor.

Geri dönüşebilir olma özelliği ile çevreci bir ürün grubu olan gömme rezervuar, ısı ve neme karşı yoğun yalıtım sağlama avantajıyla da dikkat çekiyor.

Genel ya da özel kullanımlarda tuvalet ile temassız bir tesisat sistemi ve daha çok hijyen sağlayan ve genel olumsuz kanılardan kurtulmamızı mümkün kılacak modern bir tuvalet sistemi sunan bu ürün grubu, duvar içine gerçekleştirilen kolay montajıyla da yer kazanımı sağlıyor.

Fonksiyonellik, uzun ömürlülük gibi geleneksel Grohe avantajlarını da beraber sunan bu müthiş teknoloji, kullanıcılarına mükemmeli yaşatmak amacıyla tasarlanmış sıra dışı bir ürün.