Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Güvenlik ve tasarım aynı çizgide

Alçak gerilim şalt sektöründe “Bizim Gücümüz Sizin Güveniniz” sloganıyla yoluna devam eden VİKO, güvenlik ve tasarımda mükemmellik ilkelerini bir araya getiriyor. Sektöründe yenilikçi ve lider kimliğini sürdüren VİKO, kusursuz çizgileri ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken sigorta kutuları ile estetiği güvenlikle buluşturuyor. Dayanıklı yapısı sayesinde ısıya ve darbelere karşı direnç gösteren sigorta kutuları, geniş iç hacmiyle de kullanıcılarının çalışma rahatlığı beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

GÜVENLİK İÇİN TASARIMDA MÜKEMMELLİK

Sektördeki ihtiyaçlara üstün kalite anlayışıyla yanıt veren VİKO’nun IP 40 koruma özellikli, geniş iç hacimli sıva üstü ve sıva altı sigorta kutuları ile güvenlik ve çalışma rahatlığının ayrıcalığı artık evinizde. Elektrik çarpmalarına karşı korumalı ve 650 dereceye kadar aleve ve yanmaya karşı dayanıklı olan VİKO sigorta kutuları, kullanım yerine göre 180 derece çevrilerek takılabilen kapaklara sahiptir. Kilit mekanizması sayesinde kapağın kapalı kalmasını sağlayan VİKO sigorta kutuları geniş iç hacmi sayesinde montaj ve çalışma rahatlığı sağlıyor. Topraklama klemensi ve bağlantı aksesuarları dışında montaj hassasiyeti sağlayan su terazisiyle de hızlı ve kolay kurulum sağlayan sigorta kutuları ile VİKO yaşamınıza güven ve ayrıcalık katmaya devam ediyor.