Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İç Mimar Joyce Elizabeth imzası

Joyce Elizabeth imzasını taşıyan Castello Koltuk, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da modanın rüzgârına kapılmayıp, tüm zamanlara hitap ediyor. Tüm dünyada şık ve minimalist yaklaşımlarıyla tanınan, ünlü Amerikalı iç mimar Joyce Elizabeth’in imzasını taşıyan Castello Koltuk, klasik tarzın evrensel zarafetini Lazzoni kalitesi ile sunuyor. Değişik kumaş seçenekleri sayesinde modern ve klasik tarzlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilecek Castello Koltuk için, Lazzoni’nin deri ve kumaş kartelasında yer alan 200’ün üzerinde desen ve doku arasından seçim yapılabiliyor.

YALINLIK VE DENGE UYUMU

Amerika Lazzoni mağazasının baş mimarı olan Joyce Elizabeth, tasarımdaki yalın tarzı ile klasik mobilyaları zamansız çizgilere taşımaktadır ve yalınlık ve denge unsurlarını başarıyla uygulamaktadır. Sıralama (juxtaposition) konusunda uzmandır; renkler ve şekiller aracılığıyla oldukça kullanışlı alanlar yaratmaktadır.

Joyce Elizabeth, FIDER(CIDA-Council of InteriorArts) tarafından da tanınan, Amerika’nın en başarılı mimarlık ve tasarım okulları arasında 15. olan Kentucky Üniversitesi’nde İç Mimarlık lisans eğitimini tamamlamıştır. Bakış açısını geliştirmek ve daha kaliteli olmasını sağlamak için birçok ülkeye seyahat etmiştir. Berlin’in başarılı ve ünlü mimarlarından Nalbach+Nalbach ile çalışmıştır. Şu anda New York’ta yaşayan Joyce Elizabeth, küçük mekanlar için işlevsel mimari çözümler oluşturma konusunda uzmandır.

Amerika’nın genç ve başarılı iç mimarlarından Joyce Elizabeth; New York, New Jersey ve Connecticut’da sayısız projeye imza atmıştır.