Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Konforlu ve fonksiyonel mutfaklar

1981 yılından beri sektörde öncülüğünü koruyan markalardan olan Demsaş, önceliğinin kalite ve müşteri memnuniyeti olduğunu çözüm ortaklarına hissettirmektedir. Kurulduğu günden itibaren çözüm odaklı ve yenilikçi üretim anlayışıyla günden güne kendini yenileyerek sektördeki itibarını sürdürmektedir. Demsaş ürün yelpazesindeki çok sayıda kapak alternatifi ve renk kombinasyonları ile her zevke hitap eden mutfak tasarımları yaratmaya olanak sağlıyor.

ZENGİN AKSESUAR SEÇENEKLERİ

Tasarımları ile evin yaşam alanı mutfaklara değer katan marka Demsaş, farklı akımların izlerini taşıyan çalışmaları ile hemen her beğeniye yanıt verebilecek bir çeşitlilik sunuyor. Kullanıcılarının yaşamını birçok noktada kolaylaştıran tasarımlar, yaşam alanlarına kalite ve işlevsellik katmayı başarıyor.

Yılın trendini yansıtan Cappucino ve Krem renkli parlak kapaklar mutfağınızda yemek keyfini paylaşabileceğiniz sıcak bir ortam yaratıyor. Orta bölümde konumlanmış olan ada tezgâhlı pişirme bölümü, dostlarınız ile vakit geçirmenize de olanak sağlıyor. Yenilikçi ve modern bir tasarıma sahip olan Lara mutfak içinde saklanan fonksiyonel detaylar ile de tam bir kullanıcı dostu olarak dikkat çekiyor. Geniş çekmeceler ve boy dolap üniteleri zengin aksesuar alternatifleriyle mutfaktan maksimum fayda sağlamaya olanak veriyor.