Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lazzoni Mobilya, “tanınmış marka” olarak tescillendi

Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen “Tanınmış Marka” tescili, sadece orijinal marka özelliği taşıyan, ürünlerde ve hizmet anlayışında kalite standardının sağlandığı ve tüketici tarafından bilinir olduğu kanıtlanmış olan markalara veriliyor.

ULUSLARARASI PLATFORMDA BÜYÜK BİR AVANTAJ

Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren Lazzoni Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kababulut: “Tanınmış marka statüsü önemli bir itibar kaynağıdır ve markamızın bu statüye layık görülmesinden gurur duyuyoruz. Kaliteli ve tüketici tarafından beğenilen markalara verilen bu tescil, aynı zamanda kuruluşumuzdan bu yana bizim için önemli olan koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi de destekler niteliktedir” dedi. Tanınmış marka tescili, yurt dışı girişimleri ile de önemli başarılara imza atan Lazzoni için uluslararası platformda da önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Tanınmış Marka statüsü, Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı’nın, kurumun büyüklüğü, çalışan sayısı, piyasaya hakimiyeti, ürün ve hizmetlerinin piyasadaki yaygınlığı, pazar payı, yıllık satış miktarı, markanın bilinirlik düzeyi gibi kapsamlı kriterleri içeren değerlendirme süreci sonunda verilmektedir. Sektörde herkes tarafından bilinen, sayılan marka olarak tarif edilen ‘Tanınmış Marka’ statüsü, uluslararası ticarette markaya önemli avantajlar sağlamaktadır.