Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mekanlarda buğulu ve gizemli morlar

Marshall 2012 Mor’u, ruh halini belirlemek için eşsiz bir renk olan koyu böğürtlen. Koyu böğürtlen, görsel bir ilgi çekicilik katmak istediğiniz her mekana harika bir ton getirirken, diğer Marshall morları da mekanlarınızı loş, buğulu ve gizemli bir havaya büründürüyor. “Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2012 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. 2012’nin sekiz renk ailesinden birini morlar oluşturuyor. Marshall’ın 2012’nin Mor’u olarak seçtiği renk ise koyu böğürtlen rengi.

MARSHALL 2012 MOR’U: KOYU BÖÐÜRTLEN

Ruh halini belirlemek için harika bir renk olan Marshall’ın koyu böğürtlen rengi, karakalem izleri taşıyor ve kullanıldığı mekanın ışığına bağlı olarak farklı kişilikler takınıyor. Marshall 2012 Mor’u koyu böğürtlen, mekanlarında görsel bir ilgi çekicilik yakalamak isteyen herkes için harika bir ton sunuyor.

LOŞ, BUÐULU, GİZEMLİ MORLAR

Doğanın sessiz, gölgeli köşelerinde beliren renkler gibi Marshall’ın Mor renk paletindeki morlar da orman meyvelerinin, fırtınalı gökyüzü ve gece ile gündüzü ve gerçek ile hayali birleştiren dünyalar arasındaki garip boyutların tonlarını çağrıştırıyor.