Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Serinlik artık her yerde

Yaz sıcaklarında bunalanlara müthiş bir çözüm geliyor. Evinizin veya işyerinizin istediğiniz köşesinde size serinliği yaşatabilecek De’Longhi Pinguino taşınabilir klima ile bu yaz, siz nereye, serinlik oraya!

Teknolojide öncü İtalyan markası De’Longhi, yazın bunaltıcı sıcaklarına pratik bir çözüm getiriyor. De’Longhi Pinguino PAC N80.1, sabit klimaların tek bir odayı serinletme özelliğinin aksine, taşınabilir olması ile ev ya da işyerinde istenilen ortamda serinletme imkanı sunuyor.

Yenilikçi dizayn ve maksimum konfora sahip, De’Longhi Pinguino PAC N80.1, 12 saat dijital zamanlayıcı ve termostat özelliği, LED kontrol paneli ve 8.020 BTU/saat soğutma kapasitesi ile sıcak yaz günlerinde kolayca ve uzun süre serinleyebilmeye rahatlıkla olanak sağlıyor. 3 çeşit fan hızı ile maksimum güç ve minimum sessiz çalışma özelliğiyle de kullanım kolaylığı sunuyor. De’Longhi Pinguino PAC N80.1, 80 m³’e kadar odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kendi sınıfında birinci, A sınıfı enerjiye sahip De’Longhi Pinguino PAC N80.1’in, uzaktan kumanda ile komuta edilebilme özelliğine sahip olması kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor. Ortamdaki nemi alma özelliği ise sıcak yaz günlerinde rahat nefes almaya yarıyor. De’Longhi Pinguino PAC N80.1 “R410A” soğutucu gaz özelliği sayesinde ise ekolojik dengeye zarar vermiyor.