Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yaz sıcaklarında kış serinliğini yaşamak mümkün

Dış ünitesi bulunmayan ve görüntü kirliliği yaratmayan Unico Inverter klimaları sessiz çalışma özelliği ile size sadece serinliğin keyfini yaşatıyor. Yaz aylarının kurutucu sıcaklıkları da kendisini göstermeye başladı. Dış ünitesi olmayan, kurulumu kolay ve kullanımı ise son derece pratik olan Unico Inverter klimaları ile yazın kurutucu sıcaklıklarından kolayca kurtulabilisiniz. Görüntü kirliliğini engellemesi, A sınıfı soğutması, inverter fanı ile çevreye duyarlı bir ürün olan Unico Inverter özellikle dış ünite kullanımı yasak olan yapılarda ve ağırlıklı olarak banka ATM’lerinde kullanılıyor.

Olimpia Splendid / Unico Inverter klimalar, inverter teknolojisiyle hem ısıtmada hem soğutmada istenilen sıcaklığa hızlıca ulaşıp bu sıcaklığı sabit tutabiliyor. Son teknolojik özellikleriyle ani ısı değişikliklerine de engel olabiliyor.

HEM SOÐUTUYOR, HEM ORTAMDAKİ HAVAYI TEMİZLİYOR

Unico Inverter klimalar ile sağlığınızı da düşünüyor. İki tip filtresi bulunan Unico Inverter klima soluduğunuz havayı temizliyor. Unico Inverter klimaların birinci filtresi; duman, polen, toz, tüy gibi alerjik reaksiyona neden olabilecek ufak partikülleri tutarken, ikinci filtre de; kötü kokular ile zararlı gazları etkisiz hale getiriyor. Son derece sessiz ve verimli çalışan Enico Easy serisi klimalar kaliteli bir uyku ortamı ile maximum keyif yaşatıyor.