Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Grohe ürünleri, Katar’ın iki prestijli projesinde

Dünyanın önde gelen seçkin sıhhı tesisat üreticisi Grohe, Katar’da lüks konutlarıyla büyük ilgi gören ‘The Pearl’ yerleşim alanındaki iki prestijli projeyi daha kazandı. Arap Riviera’sı olarak anılan beş yıldızlı “Pearl” de yer alan Fas tipi kır evi ve apartmanlarıyla mimari açıdan Magrip’ten esintiler taşıyan “Viva Bahriya” ve marina çevresindeki Riviera benzeri ahşap platformlar boyunca uzanan zarif konut kuleleri, “Porto Arabia” projelerinde Grohe ürünleri kullanılacak.

PROJELERE ÖZEL FARKLI ÜRÜNLER

Grohe Katar ve Kuveyt Proje İletişim Müdürü Maguy Makhoul, “Bu Grohe için çok gurur verici bir gelişme. Pearl’deki iki seçkin projeyi bir değil iki ürünümüzle donatmak üzere seçildik. Tedarik edilen Grohe ürünlerinin tümü sadece ayrıcalıklı tasarımlarıyla değil, eşi benzeri olmayan Grohe tarzıyla da öne çıkıyor” dedi.

Taviz vermeyen kalitesi ve son derece sofistike tasarımları nedeniyle seçilen Grohe ürünlerinden Ondus serisi Viva Bahriya projesinde mükemmellik sunarken, Porto Arabia’nın iki ayrı kulesinde Grohe Allure ve Grohe Atrio koleksiyonları da dahil olmak üzere farklı Grohe bataryaları kullanılıyor. Grohe, daha önce de bölgede Qanat Quartier ve Madinat Centrale projelerine ürünleriyle kalite, tasarım ve yüksek teknolojisiyle katkıda bulunmuştu.