Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Newista Life

Hasoğlu Yapı, İstanbul Başakşehir’de başlattığı ve lansmanını Mayıs ayında gerçekleştirdiği Newista Life için, ticari alanda 15 aya kadar; konutta ise 30 aya kadar yüzde sıfır faiz uygulanacağını açıkladı.

AÇIKHAVA KONSEPTİ İLE İNŞA EDİLEN AVM

Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’daki projelerinden biri olan Newista Life, Başakşehir’de butik bir yaşam alanı olarak tasarlandı. 43 özel daireden oluşan ve “Açıkhava Alışveriş Merkezi” konseptine sahip projede, ticari alanda 15 aya kadar; konut vadesinde ise 30 aya kadar yüzde sıfır faiz uygulanıyor. Başakşehir’in en merkezi lokasyonlarından birinde metro durağının hemen yanında inşa edilen Newista Life, 43 özel daireye sahip butik bir yaşam alanı. Proje bünyesinde göze çarpan en önemli detaylardan bir diğeri de 3 bin metrekarelik grosmarket. Toplam 52 mağazadan oluşan Alışveriş Merkezi, “Açıkhava” konsepti ile inşa ediliyor. Gerek proje sakinlerine gerekse bölgede yaşayan yüz binlerce kişiye açık havada alışveriş yapma olanağı sunan projenin inşası tüm hızıyla devam ediyor.

TERASLI DAİRE SEÇENEKLERİ

Açık AVM üzerinde tek blokta yer alan daireler 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 seçenekleriyle herkese hitap ediyor. Mimari tasarımda estetiğin konforla buluştuğu Newista Life’ta, tüm daire tiplerinin teraslı seçenekleri de var. 6 bin 748 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 3 bin 996 metrekaresi peyzaj alanlarına ayrıldı. Newista Life, mimari tasarımı ve AVM ile birlikte şehirli bir yaşam alanı yaratırken; peyzaj alanları ile de doğa dostu yaklaşımını ortaya koyuyor. 2013’ün Aralık ayında teslim edilmesi planlanan proje, hem ticari birimlerle hem de 43 özel daire ile yatırımcılarına karlı bir yatırım olanağı sunuyor.