Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ODE ÇALIŞANLARI KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR İÇİN KOŞTU

ODE YALITIM

ODE Yalıtım çalışanları, korunmaya muhtaç çocuklar yararına çalışan Koruncuk Vakfı için İstanbul Maratonu’nda parkura çıkarak vakıf yararına bağış topladı.

ODE Yalıtım’ın çalışanları, bu yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi paydaşlığıyla Spor İstanbul tarafından “Sağlık İçin Koş” temasıyla düzenlenen Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı) yararına koştu.

Maratona toplamda 18 çalışanın gönüllü olarak katıldığını ve Koruncuk adına bağış topladığını söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Koruncuk Vakfı, 1979 yılından bu yana korunmaya muhtaç çocukların bir aile ortamında sağlıklı gelişmeleri, eğitim ve öğretim görmeleri, kişisel yeteneklerini geliştirmeleri, geleceğe hazır ve topluma faydalı birer birey olmaları için çalışıyor. Biz de gönüllülük esasıyla maratona katılan çalışanlarımızla beraber Koruncuk adına bağış toplamaktan ve çocuklarımızın geleceği için koşmaktan gurur duyduk. Türkiye’nin, çok daha aydınlık bir geleceğe iyi eğitimli çocuklarıyla ulaşabileceğine inanan; sosyal sorumluluğun ise dünyanın kurumsal birer vatandaşı olan şirketlerin artık en önemli önceliği olması gerektiğini düşünen bir firma olarak, çocukların geleceğine katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.