Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ERZURUM ÖĞRENCİ YURDU PROJESİNİN YALITIMINDA İZOCAM ÜRÜNLERİ KULLANILDI

Erzurum’da 2000 kişilik öğrenci yurdunun yalıtımında İzocam ürünleri tercih edildi. İzocam bayisi Akgün İnşaat, proje için İzocam manto taşyünü, İzocam camyünü prefabrik boru ve İzocam camyünü çatı şiltesi temin etti.

Erzurum’da 2000 kişilik öğrenci yurdu projesine ürün temin eden İzocam, her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin önemli projelerinde yer almaya devam ediyor.

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

Son olarak Erzurum Eski Havaalanı Yolu üzerinde inşa edilen Kredi Yurtlar Kurumu’na ait 2000 kişilik öğrenci yurdu projesinde de İzocam ürünleri kullanıldı. 35 bin metrekare alan üzerine kurulu öğrenci yurdu projesi 2017 yılında başladı ve 2018 yılı temmuz ayında tamamlandı.

PROJEDE KULLANILAN ÜRÜNLER

Projenin yalıtımında İzocam bayisi Akgün İnşaat tarafından temin edilen İzocam manto taşyünü, İzocam camyünü prefabrik boru ve İzocam camyünü çatı şiltesi ürünleri kullanıldı. Ürünün uygulaması da Akgün İnşaat tarafından gerçekleştirildi. Güçlü ısı ve ses yalıtımı özellikleri ile yangın güvenliğine sahip olan ürünler 16 bin metrekarelik bir alana uygulandı.

Gelişmiş kalite anlayışının yanında, özel olarak yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor. İzocam ve ürünlerinin, marka projelerin yalıtımında kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih edildiği belirtildi.