Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Babacan Holding “Türkiye İçin Kazanç Vakti” Kampanyasına Katılıyor

Babacan Holding

Babacan Premium ve Babacan Port Royal projeleriyle kampanyaya katılan Babacan Holding, konut alıcılarına çeşitli fiyat avantajlarıyla konut satın alma fırsatı sunuyor.

Babacan Holding, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerindeki dairelerini “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına katılarak farklı ödeme koşullarıyla satışa sundu. Küçükçekmece E-5 üzerinde Atatürk Havalimanı (yeni yapılacak olan Millet Bahçesi) karşısında hızla yükselen Babacan Port Royal ile Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium’da her bütçeye hitap eden ödeme seçenekleri bulunuyor.

“Banka Ve Kefil Yok, Senetle Satıyoruz”

Babacan Holding olarak hükümetin ve sektör birliklerinin ulusal kampanyalarına her zaman destek verdiklerini söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, konuya ilişkin şunları ekledi: “Başlatılan Ulusal Kampanya’nın ardından giderek artışa geçen faiz oranları ve döviz kuru karşısında yatırımcılarımızın talepleri hiç hız kesmedi. Biz de ‘’Türkiye için kazanç vakti’’ kampanyasına iki önemli projemizle katıldık. Yerli ve yabancı konut alıcısından büyük ilgi gördük. Şimdi bu ilgiyi ve kazancı daha da yukarılara çekme vakti geldi diyoruz ve ev sahibi olmak isteyen herkes için bankasız, kefilsiz senetle satış dönemini başlatıyoruz.

“Ev Almak İsteyenleri Dolar Ve Faiz Kıskacından Kurtarıyoruz”

Dövizdeki artış ve faizlerdeki yüksek seyrin konut alıcısı üzerinde olumsuz etki yarattığını söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bunun önüne geçebilmek için tüm imkânları seferber ettiklerini vurguladı: “Döviz ve faizlerdeki yükselişler ister istemez konut satışını doğrudan etkiliyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar da ileriyi göremedikleri için yatırım yapmaktan çekinebiliyorlar. Biz de Babacan Holding olarak Türkiye İçin Kazanç Vakti’ni ‘Babacan Kazanç Vakti’ne çevirelim dedik. Konut alıcısını döviz ve faiz kıskacından kurtaralım istedik. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat, 0,98 faiz ve 120 kadar vade seçeneği ile kazanmaya hemen başlayabilirler.”