Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İNTEMA MUTFAK PLANLAMALARINA UZAKTAN PROJE DESTEĞİ VERİYOR

İntema, tüketicisinin, çalışanlarının ve ailelerinin sağlığını her şeyden çok önemsiyor. Mutfak proje sorumluları aracılığıyla müşterilerine sunduğu mutfak planlamasından çizim ve fiyatlandırmaya pek çok aşamayı kapsayan uzaktan proje desteği, evden çıkmayı gereksiz kılıyor.

Mutfakta ihtiyaca göre kişiselleştirilmiş çözümler sunan İntema, müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını gözeterek uzaktan proje desteği sağlıyor. Mutfak modeli seçiminden fiyat bilgisinin hesaplanmasına pek çok aşama bu yolla çözümleniyor.


İntema’nın Mutfağını Kendin Çiz uygulaması, kendi evinizi ölçerek hayalinizdeki mutfağınızı evdeki oda ölçülerine göre 3 boyutlu tasarlama olanağı veriyor. Ayrıca mutfağını yenilemek isteyenler, satış şubelerine gelmeye gerek kalmaksızın İntema’nın web sitesinden ya da sosyal medya hesaplarından form doldurabiliyor ya da İntema Mutfak Danışma Hattı ile iletişime geçebiliyor.

MUTFAĞINI KENDİN ÇİZ

www.intemayasam.com.tr adresindeki “Mutfağını Kendin Çiz” uygulaması, mağazaya gitmek gerekmeden kendi mutfak çizimini yapabilmesini ve fiyat bilgisi almasını sağlıyor. Uygulamayı kullananlar mutfağının oda ölçülerini girerek, mutfak mobilyalarının modelini ve malzeme seçeneklerine göre rengini seçebiliyor, uygulama üzerinde istediği mutfağın bitmiş halini anında görüp istediği değişiklikleri yapabiliyor. Bu tasarımı kaydederek İntema’ya gönderenler ise çizdiği mutfağın fiyatını özel indirim fırsatlarıyla mail yoluyla hemen öğrenebiliyor ve proje sorumlusunun çizim kontrolü sonrası siparişe dönüştürebiliyorlar.