Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SERAMİKSAN’DAN İLKBAHARIN TAZELİĞİNİ EVLERE TAŞIYAN YEPYENİ MUTFAK SERİLERİ

Seramiksan, doğanın yenilenmeye başladığı bu günlerde mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için özel hazırladığı, birbirinden farklı ebat ve desen çeşitliliği sunan, yepyeni mutfak serileri ile bahar tazeliğini yaşam alanlarına taşıyor.

Mutfaklarda doğadan ilham alan dekorasyonun modası hiçbir zaman geçmiyor. Ahşap görünümlü porselen karolar kolay temizlenme, leke tutmama, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılmasından dolayı dayanıklı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor.

DOĞAL AHŞAP DOKUSU SICAK BİR ATMOSFER YARATIYOR
Seramiksan’ın doğal ahşap görünümlü porselen karoları; 30×180 ve 20×180 santim “Linewood, Classwood”, 60×120, 30×120 ve 20×120 santim üç farklı ebat alternatifi sunan “Sagano, Monte Verde ve Daintree” ve 15×90 santim “Wood Dream, Burn Wood, Form, Deck” serileri ve yepyeni ebadıyla 12×24,5 santim “Wood Dream” serisi, ahşabın en doğal hali ile mutfaklarda sıcak bir atmosfer yaratıyor.  Fishbone koleksiyonunda yer alan, eski ahşap parke döşemelerini anımsatan ve 40×60 santim ebadında üretilen “Classic Wood”, “Nordik”, “Nova”, “Ladin” serileri, dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran mix&match uygulama şekli ile özgün ve yaratıcı mutfaklar oluşturuyor.  

DOĞANIN EŞSİZ ENERJİSİNİ YANSITAN DOĞAL TAŞ SERİLERİ
Yaşam alanlarında dinginlik ve doğallık isteyenler için tasarlanan Seramiksan doğal taş görünümlü seriler, natürel renk tonları ile doğal görünümlü malzemelerden vazgeçmeyenler için farklı ürün alternatifleri sunuyor. Doğadaki taşları bünyesinde barındıran, 60×120 ve 60×60 santim ebatları ile 1950’li yılların popüler zemin kaplama ürünü “Terrazzo” Serisi ve tuğla görünümünü rölyefleriyle zenginleştiren “Brick” ve “Truva” serileri 30×60 santim geçmeli porselen karoları ile doğal dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

TEZGAH ARALARINA DERİNLİK KATAN RÖLYEFLİ ÜRÜNLER

Modern çizgilerle tasarlanan 30×90 ve 30×60 santim ebatlı duvar karosu serileri, renk ve yüzeylerdeki harmonisi ile çarpıcı mutfaklar oluşturuyor. Üç farklı rölyef yüzeyine sahip, siyah ve beyaz renklerde üretilen “Glossy” ve “Mat” serileri yalın ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Natürel renk tonları, yüzeyindeki tekstil dokusu ve rölyefi ile “Poudre” Serisi romantik yaşam alanları oluşturuyor. Mermerin eşsiz dokusunu rölyef ile zenginleştirmek isteyenler için ise, mermerin gücünü mekanlara yansıtan “Silver Calacatta”, “Orion”, “Alves” ve “Lasa” serileri etkileyici mutfaklar yaratıyor.