Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EŞSİZ İÇ TASARIMLAR İÇİN SİKA’DAN DEKORATİF ZEMİN KAPLAMALARI

Sika Yapı Kimyasalları’nın dekoratif ve pürüzsüz reçine zemin sistemleri, yaratıcı zemin kaplama tasarımında sonsuz olasılık sunarken, sınırsız renk seçeneğiyle eşsiz iç tasarımların elde edilmesini sağlıyor.

Dekoratif ve pürüzsüz reçine zemin sistemleri ile yaratıcı zemin kaplama tasarımında sonsuz olasılık sunan Sika Yapı Kimyasalları, farklı uygulama yöntemleriyle oluşturulmuş dekoratif agregalar, görseller, marka görselleri ve logolarla birlikte neredeyse sınırsız renk seçeneğiyle inanılmaz zemin yüzeylerine sahip eşsiz iç tasarımlar elde edilmesini sağlıyor.

HER TÜRLÜ TASARIMA İMKÂN TANIYAN, HİJYENİK ÇÖZÜMLER

Sika Yapı Kimyasalları dekoratif zemin kaplama sistemleri; estetik, dayanıklılık ve sorunsuz bakım beklentilerine uyan her türlü tasarımın oluşturulmasında serbestlik sağlar. Marka; üstün mekanik ve kimyasal direnç, az bakım gerekliliği ve düşük uçucu organik bileşik oranıyla daha temiz, az kokulu, daha güvenli ve daha rahat bir çalışma ortamı sözü veriyor.

Sıvı uygulamalı dekoratif zemin kaplama sistemleri, tasarımında veya zemin-duvar geçişlerinde renk değişiklikleri olan durumlarda dahi tamamen pürüzsüz ve düz, çatlaksız ve açıklığı ya da ek yeri bulunmayan bir zemin sağlayacak şekilde kürlendiğinden dolayı hijyenik çözümlerdir.

TÜM UYGULAMA SADECE ÜÇ GÜN SÜRÜYOR

Seçili sistemler, yankılanmayı, rahatsız edici ayak seslerini ve yere düşen nesnelerin seslerini azaltan yumuşak elastik bir malzemeyi entegre ederek rahatça adım atılmasını sağlar. Sika Yapı Kimyasalları’nın konforlu zeminleri; LEED, BREEAM, HQE (Fransa) ve DGNB (Almanya) gibi Yeşil Bina Belgelendirme programlarının hükümlerine uygundur.

Doğrudan hazır betona uygulanmış sistemlerde tüm uygulama yalnızca üç gün sürer. Mevcut bir dekoratif zeminin yenilenmesi, renginin veya tasarımının değiştirilmesi için en basit yol, zeminin ilave ince bir tabaka şeklinde yeniden boyanmasıdır. Elverişli bir işlem olan bu uygulama aynı zamanda bakım maliyetlerini de düşük tutmaya yardımcı olur.