Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ASSAN PANEL TÜRK PANEL SEKTÖRÜNÜ AVRUPA’DA TEMSİL EDECEK

Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği (EAPP) Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Böylece Assan Panel, Türkiye’den derneğin yönetim kurulunda yer alan tek yerli sandviç panel üreticisi oldu.

Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği (EAPP) yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Bu gelişmeyle Assan Panel, Türkiye’den derneğin yönetim kurulunda yer alan tek yerli sandviç panel üreticisi oldu.

Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, EAPP’nin dünya panel ve profil pazarının yüzde 80’ini temsil ettiğini belirterek derneğin yönetim kurulunda yer almanın hem Türkiye hem de sektör açısından oldukça önemli olduğunu dile getirdi.

Bu sayede Assan Panel’in Dünya standartlarını ve trendlerini yakından takip ettiğini, ayrıca dünya trendlerini şekillendirmede aktif rol oynadığını da ifade eden Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği yönetim kurulu üyeliğinin Assan Panel’ in yurt dışı hedefleri ve planları ile uyumlu bir gelişme olduğunu belirtti.

Akar, “Assan Panel sahip olduğu deneyimi bu platforma taşıyacak ve Dünya’daki panel sektörünün gelişimi için etkin bir rol oynamaya devam edecek” dedi.