Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

AZ KATLI BİNALARDA, GENİŞ BAHÇE SEÇENEKLERİYLE YENİ BİR YAŞAM

Dekar Gayrimenkul A.Ş.’nin Demiröz Grup ortaklığı ile inşa ettiği ve bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi olan Asmalı Bahçe Şehir’de, 499 adet konut ve 48 adet ticari ünite yer alıyor. Projedeki bahçeli evlerin 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir projesi, Bahçeşehir’de 91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. İkinci etaplarının teslimleri tamamlanan Asmalı Bahçe Şehir projesinin, Halkbank, Yapı Kredi ve İş Bankası ile yaptığı anlaşma sonucunda kredi faizleri yüzde 0.89’a indirildi. Yapılan banka anlaşmaları çerçevesinde konutun en az yüzde 20 peşinatı ödendiği takdirde, geri kalan kısmı banka kredisi ile ödenebiliyor.

30 METREKARE İLE 300 METREKARE ARASINDA DEĞİŞEN BAHÇELER

Hemen teslim seçeneklerinin yanı sıra Aralık 2019’da teslim edilecek projenin 3. etabından da seçim yapılabiliyor. Tüm projenin ise 2020’de teslim edilmesi öngörülüyor. Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman dairelerinden oluşuyor. Asmalı Bahçe Şehir, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 metrekareden 214 metrekareye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evler, 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçelere sahip.

GENİŞ SPOR VE SOSYAL TESİS ALANLARI

Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. Bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı yer alıyor. Ayrıca projedeki 1.800 metrekarelik kapalı sosyal tesiste; 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alırken, diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunuyor.  

48 DÜKKANLI ALIŞVERİŞ CADDESİ

Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi de yer alıyor.