Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

KÖY ALAÇATI TAŞ EVLERİ PROJESİNDE İKİ FARKLI TİPTE TAŞ EV İNŞA EDİLDİ

Alaçatı’da Femetal İnşaat tarafından hayata geçirilen KÖY Alaçatı Taş Evleri “Başka Bir Yaşam Mümkün” sloganıyla iki farklı tipte inşa edilen taş evleri müşterisinin beğenisine sunuyor.

İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı’nın prestijli projelerinden KÖY Alaçatı Taş Evleri’nde iki farklı tipte taş ev inşa edildi.

4+1 tasarlanan villalar; şömineli geniş salonu, geniş adalı ve ankastre beyaz eşyalı mutfağı, ferah yüksek tavanları, her villaya özel tasarlanmış yemyeşil bahçesi, pergoleli terası ve müstakil havuzuyla beğeniye sunuluyor. 6+1 villalar ise 6 ebeveyn banyosu, şömineli salonu, geniş özel tasarım mutfağı, bahçesi ve müstakil havuzuyla projenin en geniş kullanım alanına sahip olan tipteki evi. Lüks bir butik otel konsepti yaşatan geniş ve ferah ev, butik otel işletmek isteyenlerin de ilgisini çekebilir.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME ALTERNATİFLERİ

Femetal İnşaat Genel Müdürü Enver Dündar; projenin tamamen bitirildiğini, yapı ruhsatlarının alındığını ve tüm altyapısının, güvenlik aboneliklerinin yapıldığını söyledi. Alaçatı’nın merkezi noktasında konumlanmış, yaz kış yaşanabilecek KÖY Alaçatı Taş Evleri; peşin alımlarda kişiye özel ödeme alternatifleri de sunuyor.

Şimdi ev alanların çok şanslı olacağını, projenin prim yapma potansiyelinin olduğunu ve yatırımcıların dilerlerse evlerini sezonluk yüksek fiyatlardan kiraya dahi verebileceklerini belirten Femetal İnşaat Genel Müdürü Enver Dündar, “Taş evlerimizi indirimli fiyat avantajları ve ödeme kolaylıklarıyla satışa sunuyoruz’’ dedi.