Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MAHALLE KÜLTÜRÜNÜ YANSITAN YATAY MİMARİSİYLE ÖNE ÇIKIYOR

3S Kale Holding’in imzasını taşıyan ve geçen yıl eylül ayında yaşamın başladığı 3S Firuze Konakları, uzman işçilik ve kalite anlayışıyla öne çıkarken, sakinlerine kaliteli, güvenilir ve ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunuyor.

İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları’nda; 1+1’den 4+1’e ve 68 metrekare ile 195 metrekare arasında değişen ev seçenekleri sunuluyor. Son 85 dairenin kaldığı proje, mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile de dikkat çekiyor.

PROJENİN YÜZDE 70’İ YEŞİL VE SOSYAL ALANLARA AYRILDI

Yüzde 70’i yeşil ve sosyal alanlara ayrılan proje bünyesinde sunulan; çocuklar için basketbol/futbol sahası, farklı yaş gruplarına yönelik çocuk oyun alanları, kapalı oyun alanı, açık yüzme havuzu, yetişkinler için ise yaklaşık 540 metrekare kapalı spor salonu, sauna, bilardo, masa tenisi gibi oyunların oynanabileceği hobi alanı, kapalı sinema salonu, açık yüzme havuzu, yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar 3S Firuze Konakları sakinlerinin sosyal yaşamına değer katıyor.

GÜVENLİ BİR YAŞAM ALANI İÇİN HER AYRINTI DÜŞÜNÜLDÜ

Avcılar bölgesinde yatay mimarisi ile öne çıkan 3S Firuze Konakları’nda malzeme kalitesi ve deneyimli iş gücünün önemi, projenin inşasında en önemli detaylar arasında yer aldı. Kullanılan yapı malzemeleri ve çalışanların eğitimi konusunda bütün proje boyunca çok hassas davranılan 3S Firuze Konakları’nda güvenli bir yaşam alanı için her ayrıntı düşünüldü.

SEÇKİN MARKALAR VE YÜKSEK STANDARTLI MALZEMELER TERCİH EDİLDİ

3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirilen projede, kaliteli ve konforlu bir yaşam için mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.