Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.
Etiket

nivo ataköy

NİVO İSTANBUL 150 DAİREDE 5 YILDIZLI OTEL KONSEPTİNDE HİZMET VERİLECEK

Nivo projelerinde yaşam hazırlıkları sona yaklaşırken, konut kredi faiz oranlarının da düşmesiyle son kalan daireler için cazip ödeme fırsatları açıklandı. Bankaların güncel kredi kampanyaları çerçevesinde Nivo projelerinde 180 ayda ödeme imkanı sunuluyor. İstanbul'un cazibe merkezi lokasyonlarında yer alan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinde banka kredisine uygun daire satın almak isteyenler 0,99 ya da 1,19 oranlı konut kredisinden 180 aya varan vade fırsatı ile faydalanabiliyor. Peşin ödemek isteyenlere de cazip

NİVO İSTANBUL VE NİVO ATAKÖY’DE ÇEVRE DOSTU BİNALAR YÜZDE 30 SU VE ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR

Uluslararası derecelendirme sistemleri içerisinde dünyada en yaygın olarak kullanılan LEED Gold sertifikasına aday Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy, yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu binaları ve gelişmiş sosyal üniteleriyle ön plana çıkıyor. İstanbul'un cazibe merkezi lokasyonlarında yer alan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy, İstanbulluların geleceğini de düşünerek “Yeşil Bina” olarak yükseliyor. Nivo projeleri, tasarım aşamasından itibaren doğal kaynakları en verimli biçimde kullanacak şekilde planlanıyor.