Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.
Etiket

ortadoğu

SİSTEM ALÜMİNYUM ÇUBUK VE PROFİLLERDE İHRACATIN METALİK YILDIZI OLDU

Bu yıl 25. kuruluş yıldönümünü kutlayan Sistem Alüminyum, İhracatın Metalik Yıldızları'ından biri oldu. Sistem Alüminyum “Alüminyum Çubuk ve Barlar” kategorisindeki satışlarıyla Türkiye’nin en başarılı ihracatçısı ödülünü kazandı. Bu yıl 10 milyar dolarlık ihracat hedefi ile yola çıkan İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), geçen yıl gerçekleştirdikleri ihracatla yıldızlaşan üyelerini ödüllendirdi. 21 farklı kategoride 64 ödül sahiplerini buldu. İDDMİB tarafından 3 Mayıs 2019'da

IRAK’TAN TÜRK MÜTEAHHİT VE FİRMALARINA ÇAĞRI

"Irak’ın Yeniden İmarı için Türkiye-Irak İnşaat Forumu” toplantısında konuşan Irak Ticaret Bakanı Mohammed Al-Ani, “Irak’ta güvenlik tesis edildi, ülkemizin imarı için Türk müteahhitlerini ve firmalarını bekliyoruz” dedi. Türkiye Müteahhitler Birliği, Irak Müteahhitler Federasyonu ile önemli bir işbirliği mutabakat zaptına imza attı. Türkiye Müteahhitler Birliği, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın başkanlığında ve Türkiye’nin Bağdat Büyükelçiliği’nin katkılarıyla Irak’a bir müteahhitlik heyeti ziyareti gerçekleştirdi.