Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İnanlar İnşaat´tan Popüler AVM´lerin Ortasında Butik Bir Proje: Avlu 138

Levent’in kalbine yakınlığıyla dikkat çeken ve butik bir konseptte hazırlanan Avlu 138, popüler alışveriş merkezlerinin ortasında butik bir proje. 40 daireden oluşan Avlu 138, Kanyon Alışveriş Merkezi’ne 850 metre ve Metrocity Alışveriş Merkezi’ne 950 metre uzaklıkta bulunuyor. Toplam arsa alanı 800 m2, toplam inşaat alanı 7.273 m2’den oluşan projede ana cadde üzerinde ticari alanlar da mevcut. Şehrin ana noktalarına yakınlığı nedeniyle genç profesyonellerin ve ailelerin vazgeçilmez adresi olacak olan Avlu 138’in Mart 2011’de teslim edilmesi planlanıyor.

LEVENT’İN YENİ RENGİ

Popüler mekanlara yakınlığı ve trend sahibi tarzıyla şehrin kalbinde yeni bir iş ve yaşam konsepti yaratan Avlu 138, Kanyon ve Metro City gibi alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunuyor. Alt katlarda bulunan ticari alanlarıyla hem sakinlerinin hem de çevre halkının hayatını kolaylaştıracak olan proje birbirine bağlı dörder katlı, iki bloktan oluşuyor.

50 metrekareden 167 metrekareye kadar farklı büyüklükteki daire seçenekleriyle dikkat çeken Avlu 138, Levent-Maslak hattında iş dünyasının merkezinde en yeni butik konut projesi olması nedeniyle yatırımcılar tarafından da tercih ediliyor.

Levent’in kalbinde butik konseptte hazırlanan Avlu 138, sakinlerine eğlenceden kültüre, alışverişten sosyal hayata zengin alternatifler sunuyor. Şehrin ana noktalarının yanı sıra metro ve diğer ulaşım araçlarına yakınlığıyla Levent’in yeni rengi Avlu 138, sakinlerine şehrin merkezinde olmanın keyfini yaşatacak.

Levent’in kalbine yakınlığıyla dikkat çeken ve butik bir konseptte hazırlanan Avlu 138, popüler alışveriş merkezlerinin tam ortasında butik bir proje.

50 metrekareden 167 metrekareye kadar farklı büyüklükteki daire seçenekleriyle dikkat çeken proje, sakinlerine eğlenceden kültüre, alışverişten sosyal hayata zengin alternatifler sunuyor.