Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çevre dostu yer kaplamaları

Aqua-Step %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle yıllar boyu konfor ve endişesiz bir gelecek vaat ediyor. Neme ve buğulanmaya karşı mükemmel dayanıklılık sağlıyor. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, seralar, vb. için uygun bir malzeme olarak kabul ediliyor ve yüksek kalitede sentetik reçineden üretilerek ahşap bileşenleri içermiyor. Hiçbir durumda şişme ve kabarma yapmayan ürün, ayrıca bütün teknik özellikleri karşıladığından, spor salonları, restaurant ve mağaza gibi proje uygulamaları için de öneriliyor.

BAKIMI KOLAY

Aqua-Step gayet hijyenik bir sonuç alabileceğiniz şekilde, su ve sabun ile temizlenebilir. Zemin bakterilerden arınmış halde kalır ve alerjisi olanlar için tamamen küfe karşı dayanıklıdır. Yüksek yoğunluktaki yüzey tabakası ve kesinlikle su geçirmez bağlantı yerleri sayesinde kirin zemine girmesi engellenir.

DOÐAL SESSİZLİK

Aqua-Step klasik ahşap laminatlara oranla, sesi %25 daha fazla emme özelliği taşıyor. Bunun yanı sıra, istisnai bir şekilde bulunduğu çevrenin sıcaklık derecesini benimseyerek konforlu ve samimi bir ortam sağlıyor. Uzmanlar, doğadan ilham alarak, su geçirmez petek yapısı ile tamamen yeni bir yer döşeme konsepti geliştirdiler. Sesi emen oyuklu zemin yapısı, yerden ısıtmayı ileterek ürünün sağlamlığını daha iyi olmasını sağladılar.

DÖŞEMESİ KOLAY

Dünyaca ünlü ve alanında en iyi patentli Uniclic kilitleme sistemiyle birleştirilmiş özel presli bağlantı yerleri sayesinde Aqua-Step çabuk ve basit bir şekilde zeminlere uygulanabilir. Bu şekilde mükemmel bağlantı yerleri olan bir döşeme olacaktır. Bu rahat montaj sistemi; zemininizi birkaç kez söküp istediğiniz yeni bir mekana taşıma ve yeniden döşeme avantajı sağlar. Herhangi bir ara genleşme profili (dilatasyon) olmadan, 900 m2’ye (30m x 30m) kadar olan geniş mekanlarda uygulanabilir. Banyodan yatak odasına, mutfaktan salona kadar estetik açıdan daha güzel, görsel olarak daha geniş mekanlara sahip olunabilir. Hızlı ve kolay kurulum tekniği sayesinde hiçbir ekstra aksesuara gerek duyulmamaktadır.

ISIYA DAYANIKLI

Direk şap üzerine uygulanabilen yer döşemelerinde, nem bariyerine gerek yoktur. Ayrıca ahşap parkelerin ihtiyacı olan koruyucu döşeme altı nesnelere Aqua-Step uygulamalarında ihtiyaç yoktur. Çevre dostu bir ürün olarak kabul edilen ürün, bir tek ağaç bile feda etmeden muhteşem bir ahşap görüntüsüne sahiptir. Tamamen geri dönüşüme uygun, formaldehit ve PCP içermez. Yerden ısıtmalı sistemlerde kullanıma uygundur ve ısı nedeniyle deforme olmaz, birleşim yerleri bozulmaz.