Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dumankaya’dan Adres Projesi

1963 yılında “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak” misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu´nun bünyesinde bulunan Dumankaya İnşaat´ın hazırladığı Adres projesi ilgi sebebiyle büyüyor. Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın yoğun talep neticesinde kısa sürede tükenen Adres projesi 3. etap ile devam ediyor. Projenin 3. etabında 148 daire buluyor ve proje toplamda 708 konuta erişiyor. Adres 3’te fiyatlar Adres 1 ve 2’deki gibi yine 39 bin TL’den başlıyor. Böylelikle İstanbul’un yükselen lokasyonlarından Tuzla Aydınlı’da inşa edilen Adres 3 projesi yatırımcılar için çok iyi bir fırsat olarak öne çıkıyor. 5200 m2 alan üzerine inşa edilecek Adres 3’te 37–39 m2’lik stüdyo, 50–57 m2’lik 1+1, 80–81 m2’lik 2+1den oluşan farklı birçok konut tipi bulunuyor.

Tuzla Aydınlı’daki Adres 3 projesi, 148 konuttan oluşuyor. Proje, optimum kullanım alanlarına sahip stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipte konutları bünyesinde barındırıyor. Dumankaya’nın farklı mimari anlayışı bu projede de kendini gösteriyor. Adres’te dairelerin satış fiyatları 39.000 – 97.000 TL arasında değişiyor. Adres’te daireler, akıllı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunuyor. Bunun yanı sıra Adres’te geniş lobi alanı, açık yüzme havuzu, fitness center, 24 saat güvenlik hizmeti, toplantı odası, yönetim odası, internet/posta odası gibi birçok sosyal donatı alanı bir arada yer alıyor.