Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Fark yaratan tasarımlar

Aspen tarafından üretilen Targa Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, bütün ticari alanlar için bir zorunluluk haline gelen, veri, güç, iklimlendirme, yangın ve güvenlik altyapılarına gerekli olan alanı sağlamak amacıyla tasarlanmış. Targa Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri modüler yapısıyla, altında oluşturulan alana hızlı ve masrafsız şekilde müdahale etme olanağı sağlıyor ve bu sayede mekana fonksiyonellik kazandırıyor. Altyapıyı oluşturan çelik ayaklar ve gerektiğinde kullanılan kuşaklar üzerine serbest bir şekilde yerleştirilen 60×60 cm panellerden oluşuyor. Çeşitlenen kaplama tipleri sayesinde tasarımcıların her türlü isteğine cevap verebilecek duruma gelen Targa Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ile günümüzün modern ticari alanları, hem kablo ve tesisatlardan uzak, sade ve estetik bir görüntüye, hem de her türlü modifikasyon ve yerleşim planı uygulamalarına imkan veren bir yapıya kavuşuyor.

Kaplamasız panellerde TG/E ( Enkapsüle panel ) ve TG/A ( Folyo Kaplı Paneller ) serileri, serbest döşenebilen karo halı ve karo PVC kaplama ürünlerine gerekli altyapıyı oluşturmak için tasarlanmış. Yük, yangın, nem ve kenar dayanımına sahip olan TG/E serisi (Enkapsüle Panel) yoğun ofis alanlarının bütün ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş. Kolay uygulanabilir, binaya yük getirmeyen TG/A serileri genel ofis alanları için güçlü bir alternatif oluşturuyor. Kaplamalı panellerde ise zemin kullanımı için tasarlanmış uzun ömürlü ve yüksek aşınma dayanımına sahip PVC ve HPL malzemeler ile kaplanarak üretilen TG/V (PVC Kaplı Paneller) ve TG/H (HPL Kaplı Paneller) serileri bulunuyor. Zengin ürün, renk ve desen seçenekleri ile her türlü estetik ihtiyaca cevap verebilen TG/V ve TG/H serileri başka bir kaplama gerektirmediğinden dolayı kullanıcılarına fonksiyonel ve ekonomik çözüm sunuyor. Öte yandan yükseltilmiş döşeme sistemlerinin sağlamlığı ve güvenirliği için Mg Altyapı Sistemleri de özenle üretilmiş. Paslanmaya karşı çinko kaplanmış çelikten üretilen ayak ve kuşaklar bütün panellerin yük dayanımlarını karşılamak için tasarlanmış.