Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Fi-Yapı Esenşehir’in 1. Etabı Ağustos’ta Teslim Ediliyor

Fi-Yapı’nın imza attığı konut projesi Fiyaka Esenşehir, 27 bin metrekarelik yeşil alanı, sosyal tesisleri ve konutları ile beklentilere çalışıyor. İçinde birçok her türlü detayın yer aldığı Fiyaka Esenşehir Projesi’nde 16 blok ve 836 daire bulunuyor. Fiyaka Esenşehir’in 208 dairelik 1. Etap konutları Ağustos 2009’da teslim edilecek. Projenin 2. Etabının teslim tarihi 2010 Ağustos, 3. Etabının teslim tarihi ise 2011 Ağustos olarak planlandı. Son yıllarda özellikle genç ve çalışan kesimin yoğunlukta tercih ettiği lokasyonlar arasında yer alan Fiyaka Esenşehir’deki dairelerin tümü, 3+1 olarak planlanmış. Metrekareleri aynı, ancak 4 farklı tipte daire alternatifi sunan proje, çeşitli ihtiyaçlara ve zevke cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Fiyaka Esenşehir’de daire fiyatları 129.000 TL´den başlayıp 189.000 TL´ye kadar çıkarken, proje ödeme seçenekleriyle uygun fiyatlı ev sahibi olma avantajını sunuyor. Uygun fiyat avantajına karşı tüm detaylarda kaliteli malzeme kullanılan Fiyaka Esenşehir’de, mutfak, banyo, kaplama, kapı pencerelerde 1. sınıf malzeme kullanılıyor.

İSTANBUL’DA HUZURLU YAŞAM

Gittikçe popülerleşen Esenşehir’de farklı yaşam alanlarıyla İstanbulluları şehrin negatif taraflarından uzaklaştırmaya çalışıyor. Geniş park alanı ve uzman güvenlik ekibiyle herkese rahat ve huzur içerisinde yaşama imkânı sunuyor. Sinema salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, tenis ve basketbol sahaları, hamam, sauna, pilates, squash ve fitness salonu, çocuklar için özel oyun alanları ve alışveriş merkezi ile Fiyaka Esenşehir, 40 bin metrekarelik alanda yer alıyor.

RAHAT ULAŞIM

Proje TEM Otoyolu’na 1 km, E-5 Karayolu 5 km uzaklıkta olmasından dolayı şehrin her noktasına kısa zamanda ulaşım imkânına sahip. Metrobüs ayrıcalığından yararlanması nedeniyle oldukça kolay ulaşım avantajına sahip olan Fiyaka Esenşehir, istenilen zamanda kabuğa çekilip rahat nefes alma, dilendiğinde de İstanbul’un her köşesine hızlı ulaşabilme ayrıcalığını taşıyor.