Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Haco Grup’tan White Life Projesi

Japonya’nın en önemli otomotiv markalarından biri olan Suzuki’nin Türkiye distribütörlüğünü de bünyesinde bulunduran Haco Şirketler Grubu’nun Çayırova’da hayata geçirdiği ‘White Life’ konut projesinde sona yaklaşıldı. İstanbul’a 40 Km., Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 Km. ve F1 İstanbul Park Pisti’ne 15 Km. uzaklıktaki White Life, 5 blok üzerinde toplam 99 daireden oluşuyor.

Kapalı Garajı, yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, fitness ve açık/kapalı dinlenme alanıyla White Life, bölgesinde yeni yaşam mekanı olmaya aday bir proje. Kaba inşaat ve diğer tüm donanımında kaliteli malzemeden ödün vermeden gerçekleştirilen White Life projesinde anahtar teslimi Ağustos 2009 ayı itibariyle yapılacak. White Life Konut Projesi ile pazarda iddialı olduklarını belirten Haco İnşaat Grubu Başkanı Koray Batur, bölgeye Avrupa’daki yüksek standartlara uygun bir proje kazandırdıklarını ve pazarlama faaliyetlerine Ağustos 2009’dan itibaren dairelerin hemen teslimiyle birlikte başlayacaklarını belirtiyor. White Life Projesi 5.800 m2 arazi üzerine 1.440 m2 tabana oturan 5 blokta, yer altı otopark ve depo alanları ile birlikte yaklaşık 17.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu. Projede 17 adet 1+1, 50 adet 2+1 24 adet 3+1, 5 adet 3+1 dublex ve 3 adet 4+1 dublex daire bulunuyor. Açık ve kapalı dinlenme alanlarına sahip projenin peyzajına da önem verilerek yeşil alanların fazla olmasına dikkat ediliyor. Ayrıca White Life yaşam konsepti içinde özellikle çocuklu aileler, gençler ve spor meraklıları için basket sahası, çocuk parkı ve yürüyüş alanlarına projede yer veriliyor.