Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Koray İnşaat´tan The Hill projesi

Denize 500 metre uzaklıkta olan The Hill projesinin startı verildi. Proje Koray İnşaat ve BPI Gayrimenkul ortaklığı ile gerçekleştiriliyor. Akdeniz´e tepeden bakacak şekilde konumlanan The Hill Alanya, hem denize oldukça yakın hem de Alanya´nın dolu dolu ve hareketli yaşamından kopmuyor. Bu şekliyle Akdeniz´in keyfini yaşatmayı hedefliyor. 25.000 m2 alanda konumlanan projenin birinci etabı 9.330 m2 bir alanda toplam 7 blok ve 44 daireden oluşuyor.

The Hill Alanya projesinde yer alan her daire birbirinden bağımsız girişlere sahip ve tamamı deniz manzarasını görüyor. Deniz manzarasının yanı sıra yemyeşil bahçelere açılan dairelerde mavi ve yeşil bir araya geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 penthouse şeklinde farklı tiplerde olan dairelerin büyüklükleri 101 m2 ile 202 m2 arasında değişiyor.

The Hill Alanya´da açık alan ve bahçelerin yanı sıra, konutlara house keeping, 24 saat güvenlik, kiralama hizmetleri, hava alanı transfer hizmetleri, çamaşır ve ütüleme hizmeti ve tesis yönetimi aktiviteleri gibi imkanlar da sunuluyor. Projeye Mayıs 2008 ´de başlayan Koray İnşaat The Hill Alanya´yı Aralık 2009´da teslim etmeyi planlıyor.