Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Novron´dan Bodrum´a yeni bir adres

Novron İnşaat tarafından Bodrum Yalıkavak´ta yapımına başlanan Adresco Bodrum Yalıkavak Villaları çağdaş iç ve dış mimarisi, mavi ve yeşili birleştiren yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Lüks bir yaşam için ihtiyaç duyulan pek çok şeyin göz önüne alındığı proje, sunduğu imkanlarla dikkat çekiyor.

Mimar Mehmet Kütükçüoğlu ve Ertuğ Uçar tarafından tasarlanan proje 24 seçkin villadan oluşuyor. Konut sahiplerinin yaşamına yeni bir stil getirecek şekilde planlanan Adresco Villaları, Aqua, Terra ve Aura olmak üzere üç farklı tipten oluşuyor. Ege Denizi´nin mavisine hakim geniş teraslı villaların her birinde özel bir yüzme havuzu da yer alıyor.

Yalıkavak Uluslararası Yat Limanı´na 3.5 kilometre, Bodrum şehir merkezine 15 kilometre mesafede bulunan Adresco Villaları´nın denize uzaklığı ise yalnızca 550 metre.

Yapımına 2008 yılında başlanan ve 2010 yılında tamamlanması planlanan projede öne çıkan daha pek çok detay var. Novron Adresco Villaları´nda 24 saat öncesinden haber vermek kaydıyla bütün hizmetler kapıya kadar geliyor. Özel yat gezisi isteyenler, villasında parti vermek isteyenler için organizatör hizmeti bulunmasının yanı sıra Adresco yönetiminde görevli şoförler tarafından villa sakinleri misafirlerini istedikleri yerden aldırabiliyor. Lüks yaşama dair detayların öne çıkarıldığı proje kapsamında, yaşayanlara özel kuaför ve aşçı hizmeti de veriliyor.