Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Regnum “Escana” ile kuş bakışı Bodrum keyfi

Regnum, Escana projesiyle her mevsim Bodrum´u yaşamanızı hedefliyor. Yalnızca yaz aylarında değil tüm bir yıl boyunca konforlu bir yaşam sunulması planlanan proje, hem Bodrum merkezde yer alıyor hem de Bodrum´un eşsiz güzelliğini kuş bakışı izleme olanağı sunuyor.

Bodrum´un kendine has mimari özellikleriyle 21. yüzyıl teknolojisinin harmanlandığı Regnum Escana, 25 ultra lüks villadan oluşuyor. Bodrum Kalesi´ne tepeden bakan konumuyla Escana, yaz-kış yaşanacak şekilde dizayn edildi. Projede yer alan villalar akıllı bina konseptiyle inşa ediliyor. Pek çok özel teknolojik donanıma sahip olacak olan villalarda her detay düşünülmüş. Yaşayacak olanların her anlamda rahatlığını ön plana taşıyan proje kapsamınsa villalarda aydınlatma, televizyon ve ısınma sistemleri de dahil olmak üzere bütün elektronik aletler uzaktan kumanda edilebilecek.

18 dönümlük bir alanda ve toplam 10.800 m2 alanda konumlanan proje Mayıs 2010´da tamamlanacak. Projede yer alan villalar 3 katlı olarak inşa ediliyor ve her birinin büyüklüğü 400 ila 460 m2 arasında değişiyor. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra Regnum Escana´da ev sahibi olanlar diğer villalardan görünmeyen kendi özel bahçelerinde özel havuz, jakuzi ve fitness alanında keyifli vakit geçirebilecekler. Ayrıca isteyene özel olarak sunulan temizlik ve havuz bakımı gibi hizmetler sayesinde Regnum Escana sakinleri ev içinde otel konforu yaşayacak.