Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ağaoğlu Suyu ve Yeşili Bir Araya Getirdi

Çekmeköy’ün çam ormanlarıyla çevrili ve rakımı nedeniyle yüksek oksijen değerlerine sahip bölgesinde 32 dönümlük arazi üzerine kurulan My Roseville, 12.395 m2 inşaat alanına ve 4.153 m2 konut oturum alanına sahip.

Tamamı 27 villadan oluşan butik projede, villaların yerleşim planı sayesinde yaşayanlar, suyun ve yeşil çevrenin yarattığı her türlü olanaktan yararlanabilecek.

Projenin mimari konseptinde su ve yeşilin birlikteliği amaçlandı ve My Roseville´de rekreasyon ve yeşil alana yüzde 83 pay ayrıldı. Toplamda 12.600 m2 yeşil alan bulunan projede villaların ortasından geçen özel şelalenin yanı sıra diğer havuzlar ve ortak açık havuzla birlikte toplam 600 m2 havuz alanı yer alıyor.

Projedeki 27 villanın 7’si özel havuzluyken, villaların her birinde ayrıca 2’şer araçlık açık otoparka yer veriliyor. My Roseville’de 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı havuz, 1 adet açık çocuk yüzme havuzuyla birlikte fitness center ve çocuk oyun parkı bulunuyor.

Her bir villada 2 salon, 6 oda, 5 banyo/duş, 4 tuvalet, 2 mutfak, 3 balkon, 3 teras, 1 Türk hamamı, 1 sauna, 1 depo, 1 çamaşır odası ve kış bahçesi bulunuyor. Tüm villaların dış cephelerinde doğal taş kaplamalar, teraslarda ise masif ve Teak ağacı yer kaplamaları yer alıyor. Ayrıca, My Roseville’in yeşil dokusu içinde ise 15 bin gül fidanı ekili olarak yer alıyor.

Her biri bodrum, zemin ve 1. kat olmak üzere 3 kattan oluşan villaların toplam brüt alanı 459,04 m2, net alanı ise 394,39 m2. Villaların fiyatı ise (KDV hariç) 1 milyon 550 bin dolar (USD) ile 1 milyon 600 bin dolar (USD) arasında değişiyor.