Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Aksoy İnşaat’tan Didim’e Yeni Bir Yatırım

Aksoy İnşaat Ege Bölgesi´ne Daisy Park Residence inşa edecek. Didim´in Akbük beldesinde yapımına başlanan projede mavi ve yeşil bir araya gelecek. Tatil mekanı olarak yabancılar tarafından da son yıllarda oldukça fazla ilgi gören Akbük´te konumlanan Daisy Park Residence, İzmir Havalimanı´na 150 km, Bodrum Havalimanı´na 45 km, Kuşadası´na 75 km ve Didim´e 18 km mesafede bulunuyor.

Ulaşım olanakları bakımından kolaylıklar sunan ve tatil cenneti Didim´de yer alan Daisy Park Residence projesinde konutlar iki farklı dubleks daire tipinden oluşuyor. Toplamda 7111 m2 alanda 36 konuttan oluşacak olan projenin yapımına yakın zamanda başlanması planlanıyor. Projenin konumlandığı bölgede korunmuş orman yapısı ve zeytin ağaçları nedeniyle oksijen oranı son derece yüksekken, nem oranı da oldukça düşük. Sağlıklı bir yaşamın kapılarını açmayı amaçlayan projede site içerisinde toplam 9 blok bulunacak.

Her blokta 4 dubleks daire yer alacak. Yerleşim merkezine yakın şekilde konumlanan, denize ise yalnızca 700 m uzaklıkta bulunacak olan Daisy Park Residence´daki konutlar deniz ve orman manzarasına da sahip olacak. Daisy Park Residence´ta denize ve yerleşim merkezine olan yakınlığın yanı sıra farklı sosyal aktivitelere de yer verilecek. Proje kapsamında, site içinde tenis kortu, fitness salonu, yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı bulunacak. Projede yer alan dairelerin her birinde şömine ve barbekü, Amerikan mutfak ve ebeveyn banyosu için jakuzi yer alacak.

Daisy Park Residence´ta dubleks daire tipleri büyüklüklerine göre değişiyor. Birinci tip zemin kat dubleksler 105.50 m2 büyüklükte; 3 oda, bir salon ve bir banyo, ikinci tip olan 1.kattaki dubleksler ise 81.90 m2 büyüklükte ve 3 oda bir salon, 2 banyo olarak planlanıyor. Sitede kameralı sistem sayesinde 24 saat güvenlik sağlanacak. Daisy Park Residence yapımına başlanıldıktan bir yıl sonra teslim edilecek.