Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Beşyıldız ve Yuvataş’tan Alizepark Evleri

Beşyıldız ve Yuvataş İnşaat, yeni projeleri AlizePark Evleri ile Kurtköy’e farklı bir konsept getiriyor. İstanbul’un hızlı gelişen Kurtköy-Yenişehir bölgesinde kurulan AlizePark Evleri, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 1.9 km ve Atlantis Alışveriş Merkezi’ne ise 200 metre mesafede yer alıyor.

11.000 m2 alan üzerinde 9.400 m2 yeşil alana sahip AlizePark Evleri, depreme dayanıklı olarak, inşa ediliyor. AlizePark, kapalı otopark, jenaratör, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, tenis kortu, basketbol/

voleybol sahası, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanı, tüm açık alanlarda wireless internet ile sağlıklı ve eğlenceli bir dünyanın kapısını aralıyor. 300 m2’lik kapalı alana sahip AlizePark Club’ta ise fitness salonu, sauna, şok duşu, kafeterya, bilardo, masa tenisi, çeşitli masa oyunları, site toplantıları ve özel günler için kullanıma uygun toplantı salonu imkanı da bulunuyor.

AlizePark´ta yalın ve sade bir mimari tasarımın yanı sıra fonksiyonellik de ön plana çıkıyor.

195 m2, 170 m2, 140 m2 ve 120 m2’lik daire seçenekleri bulunan AlizePark Evleri’nde, evlerin iç dekorasyonu konusunda profesyonel iç mimar desteği veriliyor.

AlizePark Evleri’nde, daire fiyatları büyüklüklerine göre, 195.000 TL ile 335.000 TL arasında değişiyor. Yapı Kredi Bankası ile anlaşması bulunan BeşyıldızYuvataş, AlizePark Evleri için tüketicilere, kredi kullanma imkanı sağlarken, şirket bünyesinde de vadelendirmeler yapılabiliyor.