Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Elysium Fantastic, sizi harikalar diyarına çağırıyor…

Elysium Fantastic Projesi ile modern mimari Şişli Bomonti´ye taşınarak İstanbul´a konforlu bir yaşam biçimi öneriliyor. Akıllı bina konseptine uygun olarak tasarlanan projede, rezidans, 1+1, 2+1, 3+1’ler, dubleksler ve teraslı penthouse daireler, 37 m2’den – 263 m2’ye kadar farklı büyüklüklerde, 1500 metrekare kapalı alanı olan sosyal tesis ile birlikte daire sakinlerine sunuluyor. 156.000 USD´den başlayan fiyatlarla, her zevk için seçenekler oluşturuluyor.

Uluslararası standartlarda deprem yönetmeliğine uygun betonarme, cephelerde ısı ve ses yalıtımı, projenin tüm ihtiyacını karşılayacak kapasitede jeneratör, akıllı ev teknolojisi, her daireye kapalı otopark, projenin son kullanıcı açısından önemli görünen ayrıntılarını oluşturuyor.

Digitürk, uydu, kombi, ankastre ürünler, salon ve odalarda lamine parke, 24 saat güvenlik ve görüntülü diyafon, kumanda edilebilen panjur ile konforlu bir yaşam alanı hedefleniyor. Elysium Clup’da restoran, cafe&bar, oyun salonu da bulunuyor. Sosyal alanda peyzaj düzenlemesi yapılmış dört mevsim kullanılabilir yüzme havuzunun yanı sıra, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun odası, havuz, terasta vitamin bar ve barbekü bulunuyor.

Projenin yatırımı 80 milyon dolar olarak gösteriliyor. Satış performansıyla birlikte projenin 110 milyon dolarlık bir hacme sahip olması bekleniyor. Dairelere, ister Ofton İnşaat’tan 24 ay vade, %0 faizle, ister anlaşmalı bankalardan 120 aya varan vadelerle, özel faiz oranları ile sahip olabiliyorsunuz.

PROJE KÜNYESİ

Proje Adı: Elysium Fantastic

Müteahhit Firma: Ofton İnş. Turizm ve Yatırım San. Tic. A.Ş

Mimari Proje: Dome Mimarlık

Statik Proje: Evko Mühendislik

Elektrik Proje: Sarıbal Mühendislik

Mekanik Proje: Mak. Müh. Hüsnü Uça