Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Beyaz İnşaat’tan Topkapı’ya yeni bir yıldız

Adını gökbilimciler tarafından mükemmelliği, parlaklığı ve 11 ay boyunca değişkenliği ile bilinen Mira yıldızından alan Mira Rezidans, İstanbul Topkapı´da hızla yükseliyor. E-5 otoyolunun kenarında konumlanan proje, toplam 17 bin metrekare alana sahip. Konumu dolayısıyla İstanbul´un her noktasına kolaylıkla ulaşma imkanı sunan proje 24 ay sonra teslim edilecek.

DEPREM YÖNETMELİKLERİNE UYGUN

İstanbul’un merkezi olarak kabul edilen Topkapı’da E-5´in kenarında inşa edilen Mira Rezidans şehrin her noktasına kolaylıkla ulaşım imkanı sunuyor. 2 blokta toplam 60 ünite ve mağazalardan oluşan proje deprem yönetmeliklere uygun olarak hayata geçiriliyor. Konforlu bir yaşama dair pek çok detayın sunulduğu Mira Rezidans, sosyal tesisleriyle de hareketli bir yaşamın olanaklarını sunuyor.

DAİRELERDE MAKSİMUM KONFOR

Mira Rezidans´ta daire sahipleri için ev içi konfora ilişkin de pek çok detay düşünülmüş. Bu kapsamda her dairede ankastre mutfak, beyaz eşya ve klima bulunuyor. Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak değişiyor. 1+1 daireler 78 metrekare büyüklüğe sahip. 2+1 dairelerin büyüklükleri 79 ile 129 metrekare arasında değişirken, 3+1 dairelerin büyüklüğü de 139 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. 24 saat boyunca özel güvenlik kameralarıyla kontrol edilen Mira Rezidans´ta fitness center, sauna, çocuk oyun parkı ve teras bulunuyor. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı proje ile Topkapı´ya farklı bir siluet kazandırılması amaçlanırken, dünya standartlarında bir projenin hayata geçirilmesi de hedefleniyor.