Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Birleşim İnşaat İstanbul’da loca keyfi sunuyor

Birleşim İnşaat tarafından Kurtköy´de yapımına başlanan Kurtköy Loca 2009 projesi, 9 blok ve 353 konuttan oluşuyor. Toplam 17 bin metrekare alanda konumlandırılan projede 63 bin 500 TL´den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilmek mümkün. Projede daire alanları 55 metrekare ile 136 metrekare arasında değişiyor ve daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. 1+1 daireler 63 bin 500 TL ile 92 bin TL, 2+1 daireler 97 bin TL ile 135 bin TL ve 3+1 daireler 156 bin TL´den satışa sunuluyor. İnşaatına başlanan Kurtköy Loca 2009 projesinin 2010 yılının Aralık ayından tamamlanması planlanıyor.

KURTKÖY POPÜLERLEŞİYOR

İstanbul´un geleceği en parlak lokasyonları arasında gösterilen Kurtköy, Via Port Alışveriş Merkezi´nin açılmasıyla daha popüler hale gelirken, Kurtköy Loca 2009 projesi de bölgede konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yapımı devam eden Sabiha Gökçen Havalimanı´nın yeni terminallerinin açılmasıyla birlikte bölgenin daha fazla ilgi toplayacağı tahmin ediliyor. Kurtköy Loca Projesi metrekare bazında bölgedeki cazip konut projelerinden biri.

HER ALANDA SON TEKNOLOJİ

Kurtköy Loca 2009´un teknolojiyle donatılmış alt yapısı, Wİ-Fİ (kablosuz internet erişimi) olanağıyla projenin ortak sosyal alanlarında internete bağlanma kolaylığı sağlıyor. Örneğin; bir yandan havuza girerken, diğer yandan dizüstü bilgisayarda internete bağlanılabiliyor. Kurtköy Loca 2009, güvenlik merkezi tarafından 24 saat kameralarla denetleniyor. Böylece en üst güvenlik seviyesi sağlanmış oluyor. Evlere izinsiz girişlerde devreye girecek olan hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılabilen panik butonu sayesinde güvenlik birimi anında haberdar edilebiliyor.

Her dairenin mutfağında bulunan gaz dedektörleri de ev içi güvenlik konforunu tamamlıyor. Dairelerde bulunan yüksek kaliteli görüntülü diafon sistemiyle misafirler kontrollü olarak kabul edebiliyor. Ayrıca sistem sayesinde Kurtköy Loca 2009 bina girişi, çocuk parkı ve tenis kortu da izlenebiliyor. Tüm bunların yanında proje kapsamında, kapalı otopark, yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı havuz, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, yoga ve pilates salonları, fitness center, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, seyir ve dinlenme alanlarıyla kafe ve restoranlar yer alıyor.